UA | RU | EN | PL

Блог


 • Предметне фото для бізнесу: важка предметка. Клапани, ущільнення, гідравліка, втулки та інше цікаве залізяччя

  Предметне фото для бізнесу: складна предметка. Клапани, ущільнення, гідравліка, втулки та інше цікаве залізяччя. Важке! І як на будь-якому виробництві, оброблене різними змазками чи просто брудне. Довелося все протирати перед зйомкою, а потім ще "дочищати" на комп'ютері. Але гляньте, як гарно вийшло!


 • Рекламне фото: професійна фотозйомка виробництва. Іміджева фотозйомка

  Рекламне фото: професійна фотозйомка виробництва. Іміджева фотозйомка Зйомка для реклами сайту компанії. Наша команда отримала задачу: зняти відео та фотоматеріал для наповнення нового сайту великого виробництва. На фото - елементи виробничих процесів, деталізована фотозйомка дрібних виробів. Окремим блоком ми фотографували вироби на білому фоні - для реклами категорій та підкатегорій сайту. Фото для реклами як вид комерційної фотографії включає в себе практично всі жанри фото, але не замінює жоден з них. Тут і макрозйомка, і панорамна фотографія, і репортаж, і постановка, а ще робота зі світлом, а у випадку з відео - ще й зі звуком.


 • Рекламне фото: фуд-фото для ресторану. Контент для інстаграм

  Рекламне фото: фуд-фото для ресторану. Контент для інстаграм Нещодавно я мала нагоду знімати в такому класному місці! Стумарі - кафе грузинської кухні, м. Львів ви супер! Ароматні, апетитні страви, продуманий інтер'єр, неповторна атмосфера Грузії, музика... о, яка там музика! А ще — привітні усмішки персоналу, і неймовірний шарм шеф-кухаря. Взагалі, це дуже важливо - мати зв'язок з персоналом закладу, в якому фотографуєш. Звичайна усмішка чи вчасний жарт налаштовують на роботу і долають кордони :) тоді в результаті виходять класні фотографії - для ресторану, для наповнення інстаграм-акаунту, для розкрутки сайту, і взагалі для фуд-бізнесу.


 • Предметна фотозйомка: фото сумок, Львів

  Предметна фотозйомка: фото сумок, Львів


 • Фотозйомка одягу ND-style

  На сьогоднішній день у всьому світі існує величезна кількість інтернет-магазинів, серед яких трапляються відмінні екземпляри для наслідування. При перегляді сайту з якісними фото і грамотним контентом у відвідувача підвищується інтерес до магазину, збільшується бажання придбати що-небудь. Сайт, де фотографії товару представлені в хорошій якості і різних ракурсах, викликає більше довіри, ніж той, де показаний один знімок товару, до того ж без можливості збільшення.


 • Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон

  Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон


 • Предметне фото: фотозйомка дитячих іграшок. Предметка іграшок Львів.

  Предметне фото: фотозйомка дитячих іграшок. Предметка іграшок Львів.