UA | RU | EN | PL

Блог


 • Рекламне фото. Іміджева фотографія: ділові костюми

  Ательє Романа Даниліва "Rose"— це саме те місце, де ви знайдете СВІЙ костюм. Уважний до деталей дизайнер допоможе з вибором тканини, фасону, порадить і пошиє саме такий одяг, який вам потрібен. Я, як фотограф, намагалася передати спокійну вишуканість авторського одягу, і вважаю, що мені це вдалося. Рекламне фото для наповнення сайту говорить саме за себе. Для такої рекламної фотозйомки у нас є вся необхідна техніка, фони, освітлення. Також маємо можливість виїжджати за межі Львова, як ми це робили...  Одяг. Костюми. Рекламне фото. Іміджева фотографія: ділові костюми


 • Фотозйомка для amazon

  Фотозйомка для amazon


 • Фуд (food) фото для ресторану

  Фуд-фото для ресторану Нещодавно я мала нагоду знімати в такому класному місці! Стумарі - кафе грузинської кухні, м. Львів ви супер! Ароматні, апетитні страви, продуманий інтер'єр, неповторна атмосфера Грузії, музика... о, яка там музика! А ще — привітні усмішки персоналу, і неймовірний шарм шеф-кухаря. Взагалі, це дуже важливо - мати зв'язок з персоналом закладу, в якому фотографуєш. Звичайна усмішка чи вчасний жарт налаштовують на роботу і долають кордони :) тоді в результаті виходять класні фотографії - для ресторану, для наповнення інстаграм-акаунту, для розкрутки сайту, і взагалі для фуд-бізнесу.


 • Фото для інстаграм

  Фото для інстаграм Ця серія фото була створена для інтернет-магазину, в якому наша студія та наші друзі-відеографи замовляють дерев'яні коробочки для фото та відео матеріалів. Ці фото будуть використовувати виробники коробочок для просування своєї справи в Інстаграм та на сайті. А ми - з задоволенням даруватимемо нашим замовникам в обмін на усмішки :) Наша студія займається професійною предметною зйомкою, тому ми можемо створити для вас оригінальний інста-контент для найкращого просування вашого професійного блогу, магазину чи особистої сторінки. Якщо ж ви хочете підкорити Instagram самостійно, але навичок фотографа не маєте, ось декілька порад, які допоможуть зробити ваш акаунт красивим та цікавим для інших користувачів. 1. Зацікавте користувача Перш ніж робити фото, добре подумайте, чим ви хочете поділитися зі своїми підписниками. Завантажити просто красиве фото – цього мало. Зараз концепція не менш важлива за виконання. Тож придумайте оригінальну тему для свого профілю. 2. Головне - не кількість, а якість Ретельно обирайте знімки. Не треба викладати усе підряд... ... 


 • Предметне фото для бізнесу: важка предметка. Клапани, ущільнення, гідравліка, втулки та інше цікаве залізяччя

  Предметне фото для бізнесу: складна предметка. Клапани, ущільнення, гідравліка, втулки та інше цікаве залізяччя. Важке! І як на будь-якому виробництві, оброблене різними змазками чи просто брудне. Довелося все протирати перед зйомкою, а потім ще "дочищати" на комп'ютері. Але гляньте, як гарно вийшло!


 • Рекламне фото: професійна фотозйомка виробництва. Іміджева фотозйомка

  Рекламне фото: професійна фотозйомка виробництва. Іміджева фотозйомка Зйомка для реклами сайту компанії. Наша команда отримала задачу: зняти відео та фотоматеріал для наповнення нового сайту великого виробництва. На фото - елементи виробничих процесів, деталізована фотозйомка дрібних виробів. Окремим блоком ми фотографували вироби на білому фоні - для реклами категорій та підкатегорій сайту. Фото для реклами як вид комерційної фотографії включає в себе практично всі жанри фото, але не замінює жоден з них. Тут і макрозйомка, і панорамна фотографія, і репортаж, і постановка, а ще робота зі світлом, а у випадку з відео - ще й зі звуком.


 • Рекламне фото: фуд фото для ресторану. Контент для інстаграм

  Рекламне фото: фуд фото для ресторану. Контент для інстаграм Нещодавно я мала нагоду знімати в такому класному місці! Стумарі - кафе грузинської кухні, м. Львів ви супер! Ароматні, апетитні страви, продуманий інтер'єр, неповторна атмосфера Грузії, музика... о, яка там музика! А ще — привітні усмішки персоналу, і неймовірний шарм шеф-кухаря. Взагалі, це дуже важливо - мати зв'язок з персоналом закладу, в якому фотографуєш. Звичайна усмішка чи вчасний жарт налаштовують на роботу і долають кордони :) тоді в результаті виходять класні фотографії - для ресторану, для наповнення інстаграм-акаунту, для розкрутки сайту, і взагалі для фуд-бізнесу.