UA | RU | EN | PL

Блог


 • Предметна фотозйомка: фото для магазину садово-городніх товарів

  Предметна фотозйомка: фото для магазину садово-городніх товарів gryadka.com.ua Добрива, засоби захисту рослин, предметне фото деталей до насосів, покривний матеріал.


 • Рекламна фотозйомка: скляні предмети на чорному фоні

  Рекламна фотозйомка: скляні предмети на чорному фоні


 • Рекламне фото: чоловічий гаманець

  Предметна фотографія - жанр фотографії, що використовується в рекламі для демонстрації зовнішніх характеристик рекламованого продукту - його дизайну, конструкції і значущих елементів. Виходячи з завдання, Ви робите знімки товару, предметів або асортиментних груп, об'єднаних в кадрі загальною композицією. Рекламне фото: чоловічий гаманець. Досягаються максимальні виграшні ракурси, переконливо «говорять» про важливі функціональні властивості товару і його відмінності від конкурентної продукції.


 • Предметне фото: фотозйомка для інтернет-магазину. Футляри


 • Випускний фотоальбом у дитсадок. Шкільна віньєтка.

  Улюбленого вчителя, найкращого шкільного друга, дівчинку чи хлопчика, якого вперше поцілували у садочку… Безсонні ночі перед іспитами, шкільні бали, студентські вечірки та інше, на що багате вільне і загалом безтурботне поки що не доросле життя. Випускний фотоальбом потрібно замовляти на самому початку навчального року. Щоб фотограф зміг прийти до вас декілька разів і відзняти найяскравіші моменти вашого життя. Утім, у макеті випускної фотокниги можна використовувати не лише професійні фото від фотографа, але й фотознімки із ваших архівів – щоб у випускному планшеті-альбомі було якнайбільше яскравих подій та вражень.


 • Ювелірні вироби: предметне фото

  Предметна зйомка - це незамінний інструмент просування, що розкриває всі тонкощі і особливості вашого продукту. Висококваліфікований предметний фотограф може продемонструвати дизайн та матеріал вашого товару в найбільш виграшному світлі. Жанр предметної зйомки досить затребуваний в рекламі найрізноманітніших товарів, починаючи від одягу, взуття та ювелірних прикрас, закінчуючи технічними гаджетами і автомобільними аксесуарами. На перший погляд може здатися, що предметна зйомка - це просто. Однак особливість предметної зйомки полягає в тому, що підхід до неї кожен раз буде однаковий, це історія про постановочному кадрі, де головну роль завжди матиме композиція, світло і колір. Тому велике значення має відпрацьована механіка зйомки. Професійний фотограф знає всі нюанси правильної подачі того чи іншого предмета. Для досягнення високого результату він повинен враховувати фокусна відстань, світло, кольорову гаму натюрморту, ракурс і т.д.  


 • Весняна фотосесія

  Понеслася зима на своїх трьох білих конях, і за нею вслід прийшла весна. І не дарма ж, весна - це прекрасна пора, вся природа оживає, і на душі стає тепліше. Як ніколи пробуджується творче бажання привносити в своє життя і життя оточуючих красу. Як не крути, саме час взяти фотоапарат в руки і бігти з ним на вулицю робити свої чудові кадри. Але як бути, якщо немає ідей для цих самих кадрів? Довіртеся мені - фотографу з досвідом, і ваша весняна фотосесія вийде чудовою! Ця стаття містить низку прикладів весняна фотосесія. Ретельно вислухайте їх суть, проаналізуйте за рахунок чого той чи інший кадр стає таким привабливим. Зрозумівши і усвідомивши механізми побудови цих фотографій, ви зрозумієте, як генерувати свої власні ідеї для весняної фотосесії. Занурення в цей аналіз будемо здійснювати разом, спиною до спини. Якщо ви готові, то можна починати.