UA | RU | EN | PL

Блог


 • Рекламне фото: фуд-фото для ресторану. Контент для інстаграм

  Рекламне фото: фуд-фото для ресторану. Контент для інстаграм Нещодавно я мала нагоду знімати в такому класному місці! Стумарі - кафе грузинської кухні, м. Львів ви супер! Ароматні, апетитні страви, продуманий інтер'єр, неповторна атмосфера Грузії, музика... о, яка там музика! А ще — привітні усмішки персоналу, і неймовірний шарм шеф-кухаря. Взагалі, це дуже важливо - мати зв'язок з персоналом закладу, в якому фотографуєш. Звичайна усмішка чи вчасний жарт налаштовують на роботу і долають кордони :) тоді в результаті виходять класні фотографії - для ресторану, для наповнення інстаграм-акаунту, для розкрутки сайту, і взагалі для фуд-бізнесу.


 • Предметна фотозйомка: фото сумок, Львів

  Предметна фотозйомка: фото сумок, Львів


 • Фотозйомка одягу ND-style

  На сьогоднішній день у всьому світі існує величезна кількість інтернет-магазинів, серед яких трапляються відмінні екземпляри для наслідування. При перегляді сайту з якісними фото і грамотним контентом у відвідувача підвищується інтерес до магазину, збільшується бажання придбати що-небудь. Сайт, де фотографії товару представлені в хорошій якості і різних ракурсах, викликає більше довіри, ніж той, де показаний один знімок товару, до того ж без можливості збільшення.


 • Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон

  Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон


 • Предметне фото: фотозйомка дитячих іграшок. Предметка іграшок Львів.

  Предметне фото: фотозйомка дитячих іграшок. Предметка іграшок Львів.


 • Предметне фото взуття для місцевого виробника

  Взуття для жінки - це предмет гордості. Від того, що на її ніжках, залежить все в житті - самопочуття, настрій, рівень доброти і чуйності ... Тому так важливо купувати дійсно якісну оригінальне взуття, якого більше не буде ні в однієї подружки. Щоб досконало передати кожну модель, і щоб взуття добре продавалося, потрібно якісне предметне фото.


 • Професійна фотозйомка інтер'єру у Львові, інтер'єрний фотограф у Львові

  Професійна фотозйомка інтер'єру у Львові, інтер'єрний фотограф у Львові Професійна фотозйомка інтер'єру - це вміння фотографа точно і майстерно показати всю красу простору. Таку складну задачу зможе осилити лише професійний фотограф інтер'єрів, так як така зйомка має ряд специфічний особливостей і нюансів. Для того, щоб зйомка інтер'єру порадувала клієнта, фотограф повинен уміти виділити і підкреслити основні задумки дизайнеа, що стосуються кольору, основних елементів і деталей приміщення, а також точно передати певний настрій. Швидко і якісно відзнімемо будь-який інтер'єр Як говориться у відомому прислів'ї: «Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути». Особливо вона актуальна для ріелторських бюро, дизайнерських, ремонтно-будівельних та меблевих компаній, а також для ресторанів і готелів. Адже, яким би красномовством ви не володіли, неможливо передати всю атмосферу і нюанси приміщення словами так, як це зробить якісна фотографія.