UA | RU | EN | PL

Блог


 • Фотозйомка одягу ND-style

  На сьогоднішній день у всьому світі існує величезна кількість інтернет-магазинів, серед яких трапляються відмінні екземпляри для наслідування. При перегляді сайту з якісними фото і грамотним контентом у відвідувача підвищується інтерес до магазину, збільшується бажання придбати що-небудь. Сайт, де фотографії товару представлені в хорошій якості і різних ракурсах, викликає більше довіри, ніж той, де показаний один знімок товару, до того ж без можливості збільшення.


 • Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон

  Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон


 • Предметне фото: фотозйомка дитячих іграшок. Предметка іграшок Львів.

  Предметне фото: фотозйомка дитячих іграшок. Предметка іграшок Львів.


 • Предметне фото взуття для місцевого виробника

  Взуття для жінки - це предмет гордості. Від того, що на її ніжках, залежить все в житті - самопочуття, настрій, рівень доброти і чуйності ... Тому так важливо купувати дійсно якісну оригінальне взуття, якого більше не буде ні в однієї подружки. Щоб досконало передати кожну модель, і щоб взуття добре продавалося, потрібно якісне предметне фото.


 • Професійна фотозйомка інтер'єру у Львові, інтер'єрний фотограф у Львові

  Професійна фотозйомка інтер'єру у Львові, інтер'єрний фотограф у Львові Професійна фотозйомка інтер'єру - це вміння фотографа точно і майстерно показати всю красу простору. Таку складну задачу зможе осилити лише професійний фотограф інтер'єрів, так як така зйомка має ряд специфічний особливостей і нюансів. Для того, щоб зйомка інтер'єру порадувала клієнта, фотограф повинен уміти виділити і підкреслити основні задумки дизайнеа, що стосуються кольору, основних елементів і деталей приміщення, а також точно передати певний настрій. Швидко і якісно відзнімемо будь-який інтер'єр Як говориться у відомому прислів'ї: «Краще один раз побачити, ніж 100 разів почути». Особливо вона актуальна для ріелторських бюро, дизайнерських, ремонтно-будівельних та меблевих компаній, а також для ресторанів і готелів. Адже, яким би красномовством ви не володіли, неможливо передати всю атмосферу і нюанси приміщення словами так, як це зробить якісна фотографія.


 • Предметне рекламне фото: квіти, букети

  Предметне рекламне фото: квіти, букети


 • Фотограф Львів

  Фотограф Львів Професія весільного фотографа стає все більш і більш затребуваною. Молодята люблять показувати своє весільне фото друзям, родичам, співробітникам по роботі, хочуть зберегти знимки урочистості на багато років, і звичайно ж їх показувати своїм дітям, внукам і навіть правнукам. Фотограф Львів Вони хочуть отримати гарні, яскраві і казкові знимки, що відображають атмосферу свята. Тому у майбутньої молодої сім'ї виникає питання, кому ж довірити таку важливу роботу - гостям, батькам або ж запросити професійного фотографа. Якщо врахувати, що весільне фото та спогади - єдине, що залишиться після цього дня, то розумно припустити, що багато хто схиляється у виборі на користь професійного фотографа. У той момент, коли молода пара вирішує для себе, що вони не зможуть обійтися без послуг весільного фотографа, відразу виникає питання, а кого запросити, хто саме зможе відобразити, всі Ваші переживання, радість, хвилювання, сміх.