UA | RU | EN | PL

Блог


 • Фуд-фото: пекарня "Хлібні історії", Львів

  Фуд-фото: пекарня "Хлібні історії", Львів Здається, усе просто: розклади їжу на фоні і знімай. Але потім, коли ви переглядаєте готові фото їжі, ви бачите ті речі, які варто було б забрати чи навпаки, додати. Саме тому при фуд-зйомці ми приділяємо величезну увагу постобробці: десь треба "підсмажити" скоринку, десь забрати крихту, десь додати цукрової пудри чи заставити блищати краєчки піци. Звісно, ще під час фотозйомки ми використовуємо деякі суперсекретні хитрощі, про які я вам не скажу! :)


 • Предметка: фото коштовного каменю. Найкоротша зйомка продукту :)

  Предметка: фото коштовного каменю. Рекламна зйомка продукту. Напевно, найкоротша фотосесія в моїй практиці. 


 • Фото інтерєру. Послуги рекламної фотозйомки приміщення. Львів, промислова фотозйомка, склади

  Фото інтерєру. Послуги рекламної промислової  фотозйомки приміщення. Львів, склади


 • Рекламне фото інтерєру. Завод Керамбуд.

  Рекламне фото інтерєру. Завод Керамбуд. Цегельний завод “Керамбуд” – один із найпотужніших виробників цегли в Західній Україні, заснований у червні 2002 року і введений в експлуатацію у жовтні 2005 з метою забезпечення зростаючих потреб споживачів у високоякісних стінових будівельних матеріалах. Стратегія заводу направлена на зміцнення та розширення ділових контактів, збільшення асортименту продукції відповідно до вимог ринку та індивідуальний підхід до клієнтів. Наша команда взялася за створення пакету іміджевих фото та презентаційного відеоролика для заводу ще влітку. Фото та відеозйомка такого плану потрібна для бізнесу завжди: як для потенційних замовників, так і для підтримання впізнаваності бренду на ринку. Професійна фотозйомка інтер'єру — якісна перевага перед конкурентами. Ми вміємо фотографувати ваш бізнес якісно та швидко. 


 • Рекламне фото в інтерєрі: подарунковий сертифікат

  Рекламне фото в інтерєрі: подарунковий сертифікат


 • Дитячий одяг

  Фотозйомка одягу для реклами (Львів). Предметне фото Немає нічого гіршого, ніж самотня фотографія одягу в картці товару. Коли ви заходите в роздрібний магазин і бачите вподобану річ, то неодмінно розглядаєте її з усіх боків, чи не так? У відвідувача інтернет-магазину виникають ті ж бажання, тільки він знаходиться в гіршому становищі, оскільки не має можливості особисто потримати річ в руках і розглянути все, що його цікавить. Вам необхідно зробити огляд за нього, тобто фотозйомку одягу як товару. Додайте на сторінці фотографії товару в різних ракурсах: спереду і ззаду (необхідний мінімум). Також можна (і потрібно) сфотографувати модель впівоберта і сидячи. Покажіть на знімках найкращі якості речі та пам'ятайте, що в даному випадку переборщити з фотографіями неможливо. Навпаки, чим більше картинок предметного фото, тим краще. Крім того, дайте можливість покупцеві оцінити розмір речі. Якщо це сумка, то перед зйомкою її внутрішньої частини можна наповнити її звичайними предметами: блокнот, телефон, журнал, ручка, флакон духів і т. Д.


 • Масштабна предметна зйомка. Рекламне фото для каталогів та друку. Імідж-фото

  Масштабна предметна зйомка. Рекламне фото для каталогів та друку