UA | RU | EN | PL

Блог


 • Весільні фотокниги

  Поговоримо про весільні фотокниги. У чому різниця між фотокнигами класичними та поліграфічними? Переглядаючи розділ Фотокниги, молодята часто запитують, чим відрізняється один тип весільних книг від іншого. Довелося сісти й узагальнити основну інформацію про два найпоширеніші типи фотокниг. Тож у чому різниця між класичною фотокнигою та поліграфічною? Перший варіант - класична весільна фотокнига. Сторінки такої книги - це два листи фотопаперу, наклеєні на основу (тонкий пластик) — це робить сторінки жорсткими і довговічними. Книга має стандартну для звичайних книг палітурку. Сторінок в такій книзі буває найчастіше від 10-15 до 35.Першою перевагою такої книги є фотографічна якість самої фотографії. Власне, звідси і пішла назва - ФОТОкнига. Друга перевага - можливість друку/дизайну на цілу розгортку (2 сторінки). При цьому межа між сторінками у хороших книгах є майже невидимою, і залишається такою надовго.  


 • Осіння фотосесія

  Осінь — воістину чарівна пора року, такого буйства фарб, кольорів та відтінків не побачити ні на одній картині, навіть найталановитішого художника, тільки природа-матінка здатна створювати подібні живописні твори. Осінь пропонує нам поспостерігати за красою природи у всіляких яскравих кольорах: червонрому, помаранчевому, жовтому, малиновому, бордовому ... Осінні пейзажі полонять своєю різноманітністю та неповторністю.


 • Зимова фотосесія

  Ах, зима! Іскриста, непередбачувана, казково-чарівна. Вона причаровує прибраними лісами і парками, строгістю і величчю засніжених гірських вершин, неозорими далями холодної краси і спокою. Сонячні відблиски, витонченість блискучих сніжинок, небесна синь і чистота. Душа хоче свята! Яскравого, веселого, радісного! Саме час здійснити сміливі й творчі ідеї для зимової фотосесії, про які мріялося всю весну, все літо, всю осінь. Зимовий відпочинок та розваги відкривають безмежні можливості для цікавої фотозйомки. Час «снігових ігор», спорудження химерних крижаних замків та фортець, кумедних сніговиків і снігових баб. Час лиж, санок, ковзанів, неспішних прогулянок зимовим парком, час затишного відпочинку, розмов за чашкою чаю в маленькому кафе. Принадність зими і приємні спогади, неповторність моменту та веселощі свят залишиться надовго завдяки фотосесії. Як її краще провести і де? Вибір цілком буде обумовлений безліччю факторів, фантазій, настроїв. Отже, доступні ідеї для зимових фотосесій. Спробуємо?


 • Весільне фото: шлюб

  Весільне репортажне фото: шлюбна церемонія та розписка молодят, у день весілля та в окремий день. Церкви Львова та Львівщини.


 • Весільне фото: прогулянка на природі

  Весільне фото: прогулянка на природі. Де гуляти? А де душа забажає! Стрийський парк? Прошу! Озеро в Бухті Вікінгів? Будь ласка! Парк недалеко від дому? А чому б ні? Весільне фото і прогулянка на природі. Замість сушити голову і думати, де фотографуватись в день свого весілля, згадайте, а чи трапиться вам по дорозі хоча б малесенький парк? Маючи одну підметену паркову доріжку, одну лавочку і пару дерев, можна перестати переживати. Весільна прогулянка на природі дозволить і гарно пофотографуватись, і відпочити від весільної метушні. Якщо є настрій, можна покидатись листям (чистим! сухим!), обтрусити вишневий цвіт просто на молодят, пускати мильні бульбашки, надувати повітряні кулі, і просто полежати на травичці. Романтики цілуються і нюхають квіточки, відчайдухи стрибають вище голови, дружки поправляють макіяж собі та нареченій, а дружби відкривають шампанське і стараються не попасти корком у фотографа :)  


 • Весільне фото: прогулянка

  Весільне фото: прогулянка. Зроблене в центрі міста Львова. Весільна прогулянка в місті - це добрий компроміс, коли хочеться і гарних фото в місті Львів, і їхати недалеко. Старі стіни, бруківка, вузенькі вулички, вітрини магазинів — одні з найгармонійніших декорацій, які дихають старовиною та можуть багато чого розповісти..! 


 • Весільне фото: Італійський дворик

  Італійський дворик знаходиться у будинку №6 на площі Ринок у Львові. У цій будівлі розміщені численні експозиції Львівського історичного музею. Кам’яницю №6, у якій розміщено італійський дворик, часто називаютьпалацом Корнякта адже зводили цю будівлю на замовлення цього великого мецената. Православний грек Костянтин Корнякт для будівництва цього будинку-палацу у ренесансному стилі запросив італійських архітекторів – Петра Барбона та Павла Римлянина. У внутрішньому подвір’ї палацу Корнякта гармонійно розмістивсяіталійський дворик. Сама назва "італійський дворик" споріднює цей мальовничий куточок з типовими двориками італійських міст, а саме Венеції та Риму.