UA | RU | EN | PL

Блог


 • Дитяча та сімейна фотосесія

  Дитяча та сімейна фотосесія за межами студії. Навіть взимку, у -17, швидко на сніг, і ще швидше додому!


 • Рекламне фото. Одяг

  Рекламне фото. Предметне фото. Реклама одягу Для того, щоб щось продати, потрібна реклама. Якщо ви продаєте одяг, білизну, інші аксесуари, то вам обов'язково потрібна якісна фото зйомка ваших товарів. Ми допоможемо не тільки зі зйомкою, а й з вибором студії та моделей, а за потреби - і візажистів.


 • Фотозйомка: Хрестини та Причастя

  Фотозйомка Хрестини та Причастя. Перші кроки маленького християнина в цьому світі — усі чекали цього дня, зібралися бабусі та дідусі, родичі та друзі. Всі вітають батьків і самого "винуватця" свята, бажають всього найкращого, мама і тато щасливі, останні приготування зроблені, малюк по-своєму переживає, а ми — фотографуємо.


 • Студійні фотосесії

  Студійні фотосесії - класичний тип зйомки, він не вимагає хорошої погоди за вікном чи якихось особливих умов. У студії основний персонаж — модель, вся увага концентрується на моделі. Ви можете сфотографуватися з нареченим, коханою дружиною, з дорогою родиною, замовити собі портфоліо моделі чи просто привести дітей. На окремих умовах можемо виготовити фотокнигу з фотографіями з вашої сімейної фотосесії.


 • Весільні фотокниги

  Поговоримо про весільні фотокниги. У чому різниця між фотокнигами класичними та поліграфічними? Переглядаючи розділ Фотокниги, молодята часто запитують, чим відрізняється один тип весільних книг від іншого. Довелося сісти й узагальнити основну інформацію про два найпоширеніші типи фотокниг. Тож у чому різниця між класичною фотокнигою та поліграфічною? Перший варіант - класична весільна фотокнига. Сторінки такої книги - це два листи фотопаперу, наклеєні на основу (тонкий пластик) — це робить сторінки жорсткими і довговічними. Книга має стандартну для звичайних книг палітурку. Сторінок в такій книзі буває найчастіше від 10-15 до 35.Першою перевагою такої книги є фотографічна якість самої фотографії. Власне, звідси і пішла назва - ФОТОкнига. Друга перевага - можливість друку/дизайну на цілу розгортку (2 сторінки). При цьому межа між сторінками у хороших книгах є майже невидимою, і залишається такою надовго.  


 • Осіння фотосесія Львів

  Осінь — воістину чарівна пора року, такого буйства фарб, кольорів та відтінків не побачити ні на одній картині, навіть найталановитішого художника, тільки природа-матінка здатна створювати подібні живописні твори. Осінь пропонує нам поспостерігати за красою природи у всіляких яскравих кольорах: червонрому, помаранчевому, жовтому, малиновому, бордовому ... Осінні пейзажі полонять своєю різноманітністю та неповторністю.


 • Зимова фотосесія

  Ах, зима! Іскриста, непередбачувана, казково-чарівна. Вона причаровує прибраними лісами і парками, строгістю і величчю засніжених гірських вершин, неозорими далями холодної краси і спокою. Сонячні відблиски, витонченість блискучих сніжинок, небесна синь і чистота. Душа хоче свята! Яскравого, веселого, радісного! Саме час здійснити сміливі й творчі ідеї для зимової фотосесії, про які мріялося всю весну, все літо, всю осінь. Зимовий відпочинок та розваги відкривають безмежні можливості для цікавої фотозйомки. Час «снігових ігор», спорудження химерних крижаних замків та фортець, кумедних сніговиків і снігових баб. Час лиж, санок, ковзанів, неспішних прогулянок зимовим парком, час затишного відпочинку, розмов за чашкою чаю в маленькому кафе. Принадність зими і приємні спогади, неповторність моменту та веселощі свят залишиться надовго завдяки фотосесії. Як її краще провести і де? Вибір цілком буде обумовлений безліччю факторів, фантазій, настроїв. Отже, доступні ідеї для зимових фотосесій. Спробуємо?