UA | RU | EN | PL

Блог


 • Весільне фото: прогулянка на природі

  Весільне фото: прогулянка на природі. Де гуляти? А де душа забажає! Стрийський парк? Прошу! Озеро в Бухті Вікінгів? Будь ласка! Парк недалеко від дому? А чому б ні? Весільне фото і прогулянка на природі. Замість сушити голову і думати, де фотографуватись в день свого весілля, згадайте, а чи трапиться вам по дорозі хоча б малесенький парк? Маючи одну підметену паркову доріжку, одну лавочку і пару дерев, можна перестати переживати. Весільна прогулянка на природі дозволить і гарно пофотографуватись, і відпочити від весільної метушні. Якщо є настрій, можна покидатись листям (чистим! сухим!), обтрусити вишневий цвіт просто на молодят, пускати мильні бульбашки, надувати повітряні кулі, і просто полежати на травичці. Романтики цілуються і нюхають квіточки, відчайдухи стрибають вище голови, дружки поправляють макіяж собі та нареченій, а дружби відкривають шампанське і стараються не попасти корком у фотографа :)  


 • Фотосесії вагітних. Ідеї

  Фотосесії для вагітних найкраще робити у студії. Рекомендую фотографуватися в кінці 6 - на початку 8 місяця. На такому терміні зазвичай ще нема ніяких набряків, животик уже добре видно, вам ще не важко, і стать дитинки вже напевне знаєте. В більшості інтер'єрних студій є цікавий реквізит, базовий набір одягу. З досвіду, фотографуватися краще не більше двох годин — а краще годину-півтори. На окремих умовах можу виготовити фотокнигу або мінібук.


 • Весільні фотографії

  Весільні фотографії і прогулянка на природі. Де гуляти? А де душа забажає! Стрийський парк? Прошу! Озеро в Бухті Вікінгів? Будь ласка! Парк недалеко від дому? А чому б ні? Зрештою, головна фотографія на цій сторінці взагалі зроблена між деревами, які ростуть вздовж дороги на Стрий.


 • Весільний фотограф

  Молодята люблять показувати своє весільне фото друзям, родичам, співробітникам по роботі, хочуть зберегти знимки урочистості на багато років, і звичайно ж їх показувати своїи дітям, внукам і навіть правнукам. Вони хочуть отримати гарні, яскраві і казкові знимки, що відображають атмосферу свята. У той момент, коли молода пара вирішує для себе, що вони не зможуть обійтися без послуг весільного фотографа, відразу виникає питання, а кого запросити?


 • Весільна фотокнига: що всередині?

  Ніби вже усе позаду... Весілля відгуло, сукня вже висить у шафі, ви звикаєтесь із статусом дружини чи чоловіка, обручка приємно тішить око... І ось за якийсь час ви отримуєте свої весільні фотографії. Ця приємна пам"ятка варта того, щоб добре подумати над тим, як її зберегти. Їх можна наклеїти в альбом, покласти у фотобокс ручної роботи, а можна оформити у вигляді фотокниги чи поліграфічного альбому, який ще називають прінтбук або слімбук, або просто - весільна фотокнига. У цій галереї розміщені варіанти розгорток фотокниг в різних стилях: комусь подобається строга класика, комусь - пишні декори і святкове оздоблення, комусь - мінімалістичне виконання.