UA | RU | EN | PL

Блог


 • Ювелірні вироби: предметне фото

  Предметна зйомка - це незамінний інструмент просування, що розкриває всі тонкощі і особливості вашого продукту. Висококваліфікований предметний фотограф може продемонструвати дизайн та матеріал вашого товару в найбільш виграшному світлі. Жанр предметної зйомки досить затребуваний в рекламі найрізноманітніших товарів, починаючи від одягу, взуття та ювелірних прикрас, закінчуючи технічними гаджетами і автомобільними аксесуарами. На перший погляд може здатися, що предметна зйомка - це просто. Однак особливість предметної зйомки полягає в тому, що підхід до неї кожен раз буде однаковий, це історія про постановочному кадрі, де головну роль завжди матиме композиція, світло і колір. Тому велике значення має відпрацьована механіка зйомки. Професійний фотограф знає всі нюанси правильної подачі того чи іншого предмета. Для досягнення високого результату він повинен враховувати фокусна відстань, світло, кольорову гаму натюрморту, ракурс і т.д.  


 • Весняна фотосесія

  Понеслася зима на своїх трьох білих конях, і за нею вслід прийшла весна. І не дарма ж, весна - це прекрасна пора, вся природа оживає, і на душі стає тепліше. Як ніколи пробуджується творче бажання привносити в своє життя і життя оточуючих красу. Як не крути, саме час взяти фотоапарат в руки і бігти з ним на вулицю робити свої чудові кадри. Але як бути, якщо немає ідей для цих самих кадрів? Довіртеся мені - фотографу з досвідом, і ваша весняна фотосесія вийде чудовою! Ця стаття містить низку прикладів весняна фотосесія. Ретельно вислухайте їх суть, проаналізуйте за рахунок чого той чи інший кадр стає таким привабливим. Зрозумівши і усвідомивши механізми побудови цих фотографій, ви зрозумієте, як генерувати свої власні ідеї для весняної фотосесії. Занурення в цей аналіз будемо здійснювати разом, спиною до спини. Якщо ви готові, то можна починати.


 • Фуд-фото. Рекламне фото: їжа.

  Замовляйте фотозйомку їжі, страв, меню, рецептів, шеф кухарів для Вашого ресторану! Фуд фотограф, який займається фотозйомкою їжі для ресторанів, в першу чергу це професійний фотограф, який вміє фотографувати звичайні і повсякденні страви (овочі, салат, суп) так, що у людини дивиться на фотографію з'являється слиновиділення і бажання негайно її з'їсти. фуд фотосесії А зробити фуд фотосесію не просто, а часто і неможливо без злагодженої роботи: PR менеджера, для розробки стилю і концепції рекламного фото; Шеф кухаря, для ретельного вибору продуктів і красивою викладки; Фуд фотографа, для побудови індивідуальної світлової схеми; фуд стиліста, для прикраси і створення складних композицій; команди ретушерів для якісної постобробки знятих кадрів....


 • Діловий портрет. Ділове фото.

  Фотосесія. Фотозйомка ділового портрету. Ділове фото. Кожна людина з часом відчуває потребу у професійному бізнес-портреті, який буде для нього позитивною презентацією. Ми зробимо вам професійне портфоліо ділового портрету. Ви зможете його використовувати для різних публікацій, наприклад, з акцентами на імідж, на професіоналізм, на якості характеру, на заслуги і досягнення в бізнесі.


 • Предметне фото для реклами. Консерви.

  Предметне фото для реклами. Консерви. Знімаючи ці предметні фото, ми мали завдання: максимально точно передати на фото вміст кожної банки з консервами. Ми досягли цього результату, використовуючи якісну техніку та особливі прийоми фотозйомки. Окрім того, велике значення я надаю постобробці і приділяю їй багато часу. Це зробило предметне фото однією зі складних гілок фотографії, але одночасно це дуже цікаве заняття. Окрім нашого обладнання (фотоапарат, стіл, бокс, світло, відбивачі), предметна фотозйомка вимагає від фотографа і спеціальних вмінь в роботі з цією складною технікою, а також багатого досвіду, адже кожен предмет має свою специфіку зйомки. Тільки справжні професіонали знають секрети і тонкощі предметної зйомки. Предметні фото будь-якої речі повинні бути якісними, чіткими та ілюстративними. Пропоную переглянути портфоліо та скласти уявлення про фото для реклами, виконані нашою студією. Категорія поділена на різні підрозділи, зокрема за характером "товару" та розміром (каприклад, фото для реклами ресторану та поліграфічної продукції, предметне фото консерв, радіодеталей, одягу, продуктів харчування, взуття та інших малих та великих предметів).


 • Фото новорожденных. Детская фотосессия

  Фотосессия новорожденных значительно отличается от любых других фотосессий. И дело здесь не только в умении обращаться с малышами, которым пару дней от роду. Гораздо сложнее выбрать красивые ракурсы для человечка, не будет смотреть на вас по вашей просьбе и, более того, не отреагирует на ваш голос. Здесь нужен особый взгляд, особый подход. Фотосессия с младенцем никогда не будет идти по строго продуманному плану. Иногда я по два-три раза возвращаюсь к съемке, поскольку у малыша просто может быть не то настроение, или болит животик, или изменился график, или они просто не захотят ...


 • Рекламне фото. Одяг. Костюми.

  Ательє Романа Даниліва "Rose"— це саме те місце, де ви знайдете СВІЙ костюм. Уважний до деталей дизайнер допоможе з вибором тканини, фасону, порадить і пошиє саме такий одяг, який вам потрібен. Я, як фотограф, намагалася передати спокійну вишуканість авторського одягу, і вважаю, що мені це вдалося. Рекламне фото для наповнення сайту говорить саме за себе. Для такої рекламної фотозйомки у нас є вся необхідна техніка, фони, освітлення. Також маємо можливість виїжджати за межі Львова, як ми це робили... Рекламне фото. Одяг. Костюми.