UA | RU | EN | PL

Блог


 • Діловий портрет. Ділове фото.

  Фотосесія. Фотозйомка ділового портрету. Ділове фото. Кожна людина з часом відчуває потребу у професійному бізнес-портреті, який буде для нього позитивною презентацією. Ми зробимо вам професійне портфоліо ділового портрету. Ви зможете його використовувати для різних публікацій, наприклад, з акцентами на імідж, на професіоналізм, на якості характеру, на заслуги і досягнення в бізнесі.


 • Предметне фото для реклами. Консерви.

  Предметне фото для реклами. Консерви. Знімаючи ці предметні фото, ми мали завдання: максимально точно передати на фото вміст кожної банки з консервами. Ми досягли цього результату, використовуючи якісну техніку та особливі прийоми фотозйомки. Окрім того, велике значення я надаю постобробці і приділяю їй багато часу. Це зробило предметне фото однією зі складних гілок фотографії, але одночасно це дуже цікаве заняття. Окрім нашого обладнання (фотоапарат, стіл, бокс, світло, відбивачі), предметна фотозйомка вимагає від фотографа і спеціальних вмінь в роботі з цією складною технікою, а також багатого досвіду, адже кожен предмет має свою специфіку зйомки. Тільки справжні професіонали знають секрети і тонкощі предметної зйомки. Предметні фото будь-якої речі повинні бути якісними, чіткими та ілюстративними. Пропоную переглянути портфоліо та скласти уявлення про фото для реклами, виконані нашою студією. Категорія поділена на різні підрозділи, зокрема за характером "товару" та розміром (каприклад, фото для реклами ресторану та поліграфічної продукції, предметне фото консерв, радіодеталей, одягу, продуктів харчування, взуття та інших малих та великих предметів).


 • Фото новорожденных. Детская фотосессия

  Фотосессия новорожденных значительно отличается от любых других фотосессий. И дело здесь не только в умении обращаться с малышами, которым пару дней от роду. Гораздо сложнее выбрать красивые ракурсы для человечка, не будет смотреть на вас по вашей просьбе и, более того, не отреагирует на ваш голос. Здесь нужен особый взгляд, особый подход. Фотосессия с младенцем никогда не будет идти по строго продуманному плану. Иногда я по два-три раза возвращаюсь к съемке, поскольку у малыша просто может быть не то настроение, или болит животик, или изменился график, или они просто не захотят ...


 • Рекламне фото. Одяг. Костюми.

  Ательє Романа Даниліва "Rose"— це саме те місце, де ви знайдете СВІЙ костюм. Уважний до деталей дизайнер допоможе з вибором тканини, фасону, порадить і пошиє саме такий одяг, який вам потрібен. Я, як фотограф, намагалася передати спокійну вишуканість авторського одягу, і вважаю, що мені це вдалося. Рекламне фото для наповнення сайту говорить саме за себе. Для такої рекламної фотозйомки у нас є вся необхідна техніка, фони, освітлення. Також маємо можливість виїжджати за межі Львова, як ми це робили... Рекламне фото. Одяг. Костюми.


 • Предметне фото: будівельні матеріали. Бетоль. Пінобетон. Газоблок.

  Предметне фото: будівельні матеріали. Бетоль. Пінобетон. Газоблок.


 • Усе як є: Франція забороняє "фотошоп" моделей

  Всім відомо, що фотографії моделей часто ретушуються, щоб вони виглядали або більш худими, або більш округлими в певних частинах тіла. Їм також подовжують ноги до пропорцій манекена, загладжують зморшки або розширюють очі. Починаючи з неділі, будь-яка комерційна фотографія будь-якої моделі, яка була піддана процесу цифрового монтажу, у Франції повинна супроводжуватися попередженням, подібним до того, що написано на пачках сигарет.


 • Рекламне фото: вітраж. Світлові картини.

  Рекламне фото: вітраж. Світлові картини.