UA | RU | EN | PL

Блог


 • Предметне фото. Взуття

  Взуття для жінки - це предмет гордості. Від того, що на її ніжках, залежить все в житті - самопочуття, настрій, рівень доброти і чуйності ... Тому так важливо купувати дійсно якісну оригінальне взуття, якого більше не буде ні в однієї подружки. Щоб досконало передати кожну модель, і щоб взуття добре продавалося, потрібно якісне предметне фото.


 • Предметне фото. Дверна фурнітура

  Рекламне фото. Предметне фото. Дверна фурнітура. Предметна фотозйомка дверної фурнітури та інших предметів середнього розміру - важлива справа, тому фото повинні бути якісні, чіткі. Кожну дрібничку має бути видно - це важливо для замовника та вашого потенційного покупця. Для цього й існує предметне фото — з нашої сторони "працює" фодаткове обладнання (світло, макрокільця та об'єктиви) та руки фотографа.


 • Предметне фото. Запчастини до мобільних телефонів, захисна плівка, чохли, акумулятори та ін

  Предметне фото. Запчастини до мобільних телефонів, захисна плівка, чохли, акумулятори та ін


 • Предметне фото. Посуд, побутова хімія

  Предметне фото. Посуд, побутова хімія Часто так буває, що при зйомці фон у вас вийшов не білий, а з якимось стороннім відтінком. Звичайно, можна вирізати об"єкт з фону і замінити його. Але, погодьтеся, що краще відразу отримати білий фон при зйомці, ніж витрачати час на відсікання об'єкта? Тим більше, якщо об'єкт "пухнастий", то це дуже і дуже важко. Як же уникнути зайвих проблем при обробці, а отримати білий фон вже на стадії предметної зйомки? Це дуже просто, все базується на одному єдиному постулаті...


 • Предметне фото. Радіодеталі. Мікрозйомка, макрозйомка

  Предметне фото. Радіодеталі. Мікрозйомка, макрозйомка


 • Предметне фото. Декоративні ложки-капкейк

  Предметне фото для вашої реклами. Декоративні ложки-капкейки в інтерєрі


 • Предметне фото: візитки, розсадкові картки, календарі, упаковка, буклети

  Фото для реклами: візитки та інші подібні предмети. Для зйомки дрібних предметів з різною поверхнею потрібні навики не тільки фотографа, але і дизайнера. Саме ці якості дозволяють показати папір, з якого зроблені візитки, з вигідного боку. Ця зйомка проводилась для компанії "Бест-друк", для рекламних каталогів та наповнення сайту. Тому замовники окреслили вимоги: щоб було видно структуру паперу, добре показано блискучі поверхні, тиснення, текстуру та відтінки кольорів. Для створення таких фотографій використовується дуже багато різної фототехніки і пристосувань. Фотографії проходять ретельну пост-обробку в фоторедакторах для точної передачі кольору та інших аспекітв зображення.