UA | RU | EN | PL

Блог


 • Предметне фото. Декоративні ложки-капкейк

  Предметне фото для вашої реклами. Декоративні ложки-капкейки в інтерєрі


 • Предметне фото: візитки, розсадкові картки, календарі, упаковка, буклети

  Фото для реклами: візитки та інші подібні предмети. Для зйомки дрібних предметів з різною поверхнею потрібні навики не тільки фотографа, але і дизайнера. Саме ці якості дозволяють показати папір, з якого зроблені візитки, з вигідного боку. Ця зйомка проводилась для компанії "Бест-друк", для рекламних каталогів та наповнення сайту. Тому замовники окреслили вимоги: щоб було видно структуру паперу, добре показано блискучі поверхні, тиснення, текстуру та відтінки кольорів. Для створення таких фотографій використовується дуже багато різної фототехніки і пристосувань. Фотографії проходять ретельну пост-обробку в фоторедакторах для точної передачі кольору та інших аспекітв зображення.


 • Предметне фото. Поліграфія

  Предметне фото. Поліграфія Предметна фотозйомка поліграфічної продукції та інших подібних предметів в м Львів та регіонах. На цій сторінці все про предметну зйомку, зйомку предметів, товарів для інтернет магазинів, фотографії для сайтів і реклами в м Львів. Для створення таких фотографій використовується дуже багато різної фототехніки і пристосувань. Фотографії проходять ретельну пост-обробку в фото редакторах для точної передачі форми. кольори, фактури і так далі. Є два варіанти зйомки цього формату: документальна і художня предметна фотозйомка...


 • Предметна фотозйомка. Біжутерія

  Предметна фотозйомка. Біжутерія Біжутерія, як і будь-які дрібні предмети — непростий для фотозйомки продукт. Але, якщо зйомку проводити правильно, то такі фото — чудова реклама для Вашого бізнесу. Замовити предметну зйомку біжуретії легко. Ми працюємо як з виїздом до клієнта, так і в себе в студії. Фотозйомка біжутерії включає в себе не тільки процес фотографування, а й попередні переговори з замовником. Замовник отримує своєрідне "домашнє завдання"...


 • Предметне фото. Шкіряні сумки

  Предметна зйомка. Професійна предметна зйомка стане запорукою вдалої презентації товарів Вашого магазину, адже непересічний творчий задум та художнє втілення у фотостудії звичних для нас речей одразу привертають увагу користувачів. Одне із головних завдань, яке виконує професійна предметна зйомка, полягає в тому, щоб за допомогою фотомайстерності, обладнання та фотостудії у процесі фотозйомки представити предмети наскільки вдало та цікаво, щоб у користувача виникло стійке бажання придбати цю річ, незалежно від ціни.


 • Предметне фото: посуд, тара.

  Предметне фото: посуд, тара.


 • Рекламне фото. Предметне фото. Дверна фурнітура.

  Рекламне фото. Предметне фото. Дверна фурнітура. Предметна фотозйомка дверної фурнітури та інших предметів середнього розміру - важлива справа, тому фото повинні бути якісні, чіткі. Кожну дрібничку має бути видно - це важливо для замовника та вашого потенційного покупця. Для цього й існує предметне фото — з нашої сторони "працює" фодаткове обладнання (світло, макрокільця та об'єктиви) та руки фотографа.