UA | RU | EN | PL

Фотосесія. Львів.


Фотосесія. Львів.

Львів — національно-культурний та освітньо-науковий осередок країни, великий промисловий центр і транспортний вузол, вважається столицею Галичини та Західної України.
Історичний центр Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. У місті знаходиться найбільша кількість пам'яток архітектури в Україні. У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці України. Місто періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості.

Але для фотографа Львів в першу чергу є найкращим фоном для фотосесій. Погодьтесь, ці старі будинки, бруківка, старовинні брами надихають. 

Щодо Львова традиційними є багато епітетів. Розповсюдженою є назва «Місто Лева». Час від часу вживаються такі порівняння, назви та словосполучення, як «місто левів», «місто сплячих левів», «Королівське місто», «Перлина корони Європи», «Місто-музей», «столиця Галичини», «маленький Париж», «маленький Відень», «український П'ємонт», «Бандерштадт», «культурна столиця України» та інші.

Шукаючи фотографа для фотосесії, обов'язково ознайомтесь з портфоліо. Або просто замовляйте фотосесію за тел 0979452277.