UA | RU | EN | PL

Предметне фото. Поліграфія


Предметне фото. Поліграфія

Предметна фотозомка для компанії "Бест Друк" (Львів)

предметна фотозйомка Львів

Предметна фотозйомка поліграфічної продукції та інших подібних предметів в м Львів та регіонах.
На цій сторінці все про предметну зйомку, зйомку предметів, товарів для інтернет магазинів, фотографії для сайтів і реклами в м Львів.
Для створення таких фотографій використовується дуже багато різної фототехніки і пристосувань. Фотографії проходять ретельну пост-обробку в фото редакторах для точної передачі форми. кольори, фактури і так далі.
Є два варіанти зйомки цього формату: документальна і художня предметна фотозйомка.
Документальна в основному застосовується для інтернет продажів в інтернет магазинах і є чіткий об'єкт, сфотографований на білому тлі. Художня ж предметна фотозйомка має більш об'ємний і відчутний вид. Це показ і в той же час розповідь без тексту про об'єкт зйомки! Своєрідна гра в простір із застосуванням складних світло-тіньових рішень для отримання максимального потрібного ефекту .Я це називаю «Фотографія з філософією». Це більше використовується в рекламі, а особливо в фотографуванні їжі. Добре оформлене меню або гарний інтер'єр готельного номера збільшує продажі в рази!
Люди купують очима і це не секрет! Предметна фотозйомка поліграфічної продукції та інших предметів невеликого розміру - серйозна та відповідальна справа, тому фото повинні бути якісні, чіткі. 

Додатково можемо сформувати папку зі зменшеними фотографіями, до яких застосовуємо додаткову корекцію: обмеження "ваги" фотографій, збільшення тональної різкості, накладання логотипу. Все це робимо для того, щоб отримані фотографії з Вашої предметна фотозйомка було легко завантажити на Ваш сайт і щоб вони без проблем відкривалися на комп"ютерах Ваших потенційних клієнтів.
Ціни на такі послуги на пряму залежать від кількості предметів і виду зйомки, а також від термінів виконання роботи. За бажанням замовника ми можемо провести предметну фотозйомку на території замовника або взяти продукцію до себе і після зйомки доставити назад. В м Львів є можливість дозйомки.

Зв'язатися з нами можна на сторінці контакти.

Предметна фотозйомка. Ціни.
 

 

Найбільше переглядали