UA | RU | EN | PL

Ювелірні вироби: предметне фото


Ювелірні вироби: предметне фото

Предметна фотозйомка затребувана в інтернет - магазинах. Вдало, якісно зняти предмет не просто. Ціни на таку зйомку зазвичай безпосередньо пов'язані з обсягами замовлення. Потрібно особливу обладнання і спеціальне освітлення. Обов'язкова подальша комп'ютерна обробка знімка. Предметний фотограф повинен володіти ідеальним почуттям стилю, так як відразу видно, коли простий побутовий предмет майстерно сфотографований

Предметна зйомка - це незамінний інструмент просування, що розкриває всі тонкощі і особливості вашого продукту. Висококваліфікований предметний фотограф може продемонструвати дизайн та матеріал вашого товару в найбільш виграшному світлі. Жанр предметної фото зйомки досить затребуваний в рекламі найрізноманітніших товарів, починаючи від одягу, взуття та ювелірних прикрас, закінчуючи технічними гаджетами і автомобільними аксесуарами. На перший погляд може здатися, що предметна зйомка - це просто. Однак особливість предметної зйомки полягає в тому, що підхід до неї кожен раз буде однаковий, це історія про постановочному кадрі, де головну роль завжди матиме композиція, світло і колір. Тому велике значення має відпрацьована механіка зйомки. Професійний фотограф знає всі нюанси правильної подачі того чи іншого предмета. Для досягнення високого результату він повинен враховувати фокусну відстань, світло, кольорову гаму натюрморту, ракурс і т.д.

Дотримання приблизно тих же правил вимагає і фуд фотографія. Найбільш затребувана сфера застосування даного жанру - це предметне фото меню ресторану. Завдання фотографа зводиться до того, щоб при одному погляді на знімок, припустимо піци, її тут же захотілося спробувати. Фуд зйомка можна назвати цілим напрямком мистецтва, адже найчастіше над створенням фотографії трудиться не тільки фуд фотограф, але і фуд стиліст, завданням якого є підготовка продукту до фотозйомки. В процесі фуд зйомки особливий час приділяється таймінг, адже їжа має властивість швидко втрачати свіжість і привабливість, що ставить фотографа в певні рамки. Також велика увага предметне фото приділяється колірній гамі натюрморту, адже важливо, щоб їжа не губилася на занадто яскравому тлі і не була «латкою» в бляклому оточенні. Грамотно підібрані колірні рішення допомагають створити особливий настрій і налаштувати споживача на потрібний лад. Серед реквізиту, який часто використовується в ім'я досягнення цих цілей предметне фото може бути красивий дерев'яний стіл з фактурною поверхнею, вінтажний глиняний посуд, мідні кухонне приладдя і навіть цікаві тканинні драпіровки.