UA | RU | EN | PL

Предметне фото для реклами. Консерви.


Предметне фото для реклами. Консерви.

Предметне фото для реклами. Консерви.

Знімаючи ці предметні фото, ми мали завдання: максимально точно передати на фото вміст кожної банки з консервами. Ми досягли цього результату, використовуючи якісну техніку та особливі прийоми фотозйомки.  Окрім того, велике значення я надаю постобробці і приділяю їй багато часу. Це зробило предметне фото однією зі складних гілок фотографії, але одночасно це дуже цікаве заняття. 

Окрім нашого обладнання (фотоапарат, стіл, бокс, світло, відбивачі), предметна фотозйомка вимагає від фотографа і спеціальних вмінь в роботі з цією складною технікою, а також багатого досвіду, адже кожен предмет має свою специфіку зйомки. Тільки справжні професіонали знають секрети і тонкощі предметної зйомки.

Предметні фото будь-якої речі повинні бути якісними, чіткими та ілюстративними. Пропоную переглянути портфоліо та скласти уявлення про фото для реклами, виконані нашою студією. Категорія поділена на різні підрозділи, зокрема за характером "товару" та розміром (каприклад, фото для реклами ресторану та поліграфічної продукції, предметне фото консерв, радіодеталей, одягу, продуктів харчування, взуття та інших малих та великих предметів).