UA | RU | EN | PL

Рекламне фото. Інтер'єрна зйомка


Рекламне фото. Інтер'єрна зйомка

Рекламна фотозйомка інтер’єру виконується для виготовлення друкованої продукції, розміщення фотографій в Інтернеті, реклами в періодичних виданнях та на засобах зовнішньої реклами. Інтер'єрна зйомка допоможе створити вдалий каталог або зробить Ваш бренд впізнаваним у мережі. Однак, на жаль, наявності ідеального інтер'єру, до створення якого доклав зусилля не один талановитий дизайнер, не достатньо. Враження, яке залишається у глядача рекламної фотографії, далеко не завжди виправдовує надії, покладені на них замовником.

Чому ж так відбувається? Спробуємо в цьому розібратися.

Професійна фотозйомка інтер'єрів проводиться для того, щоб максимально задовольнити побажання замовника, а тому обов'язково враховується кінцева мета кадру. Як правило, виділяють два основних типи фотозйомки приміщення. Перший спрямований передати виключно інформаційну сторону, розповісти в деталях про складовою інтер'єру, його особливості. Другий тип зйомки передає естетичну сторону об'єктів в єдиному цілому інтер'єру. Різниця знімків звичайно буде очевидна. Кадри будуть різні за фокусній відстані, освітлення, перенесення кольорів і навіть фактурі окремих об'єктів. У залежності від того, призначені фотографії для друку або для розміщення в Інтернеті, до них пред'являються різні вимоги за розміром. Якщо для друкованих видань потрібні знімки, великі за розміром, то для веб-сайтів важлива можливість викласти інтерактивну фотосесію, для чого буде потрібно більшу кількість кадрів.

Інтер'єрна фотозйомка - завдання не з простих, вона під силу тільки справжнім майстрам. Для того, щоб фотосесія була успішною, необхідно, чітко визначивши мету, яку переслідує замовник, вирішити всі технічні питання, визначитися з апаратурою, вибрати потрібний ракурс, що виділяє найбільш вигідні риси інтер'єру приміщення, в якому проводиться інтер'єрна зйомка. Не мале значення має також вміння правильно і оптимально використовувати особливості висвітлення і відбиття світла в даному приміщенні. Правильно підібране освітлення при фотозйомці інтер'єру врівноважує світлі і темні ділянки на знімку. Вибираючи в процесі роботи лінії, що йдуть вдалину і в глибину приміщення, фотографи створюють ілюзію перспективи, надаючи зображенню об'єм, тривимірність. При цьому глядачеві надається можливість розглянути найдрібніші деталі. Для того, щоб виділити окремі деталі інтер'єру і додати знімку певний настрій, можна, за побажанням замовника, проводити фотозйомку з використанням додаткового освітлювального обладнання. І нарешті, необхідно домогтися, щоб знімок максимально передавав атмосферу приміщення, дозволяючи клієнтові як би зануритися в неї, відчути. Якщо професійному фотографу це вдалося, то в душі у клієнта швидше за все залишиться нехай не до кінця усвідомлюване, але дуже приємне враження про приміщення, зображене на фотографії, і він напевно захоче скористатися Вашими послугами. Така гармонія може бути досягнута в результаті поєднання останніх досягнень науково-технічного прогресу, високого професіоналізм і багатого досвіду фахівців, що займаються зйомкою інтер'єрів, грамотно підібраної сучасної апаратури, безлічі маленьких секретів, і, що важливо, любові до фотографії. Адже без любові немає мистецтва, а інтер'єрна фотозйомка - це не ремесло, а саме мистецтво.

Хотілося б також звернути увагу наших шановних читачів на те, що всі знімки, зроблені нашими фотографами, передаються замовнику тільки після професійної комп'ютерної, а при необхідності - і художньої обробки, що значно підвищує їх якість.

фото реклама інтерєр

Предметна фотозйомка. Ціни.

 

Найбільше переглядали