UA | RU | EN | PL

Весільне фото: передвесільна фотосесія в Шевченківському гаю


Весільне фото: передвесільна фотосесія в Шевченківському гаю

Весільне фото: передвесільна фотосесія Софії та Василя в Шевченківському гаю. Прогулянка на природі та фотозйомка - найкраще поєднання для передвесільної фотосесії, або, як її ще називають на західний манер - love story. Куди піти - краще вирішити заздалегідь. Можливо, вас потягне в ліс, парк, до водойми, але необхідно врахувати час року, тому що в кожному є щось чарівне. Варіант природи нічого від вас не вимагає. Єдине, що можна порадити, це взяти в руки травинку, листочок або квітку, що, як би, долучить вас до навколишнього красі природи. У випадку передвесільної фотосесії виграшно виглядає букет нареченого нареченій. Яскраві та соковиті кольори - ось ваш головний супутник для хорошої фотографії, головне - не забудьте зробити акцент на собі, інакше так і заблукаєте в хащах :)

Якщо ви просто подивитеся на всі боки, ви здивуєтеся, як багато ідей для зйомок у вас з'являться, повсякденні місця можуть постати в новому світлі, якщо зловити момент. Довіртеся своєму фотографу!

І окремо хотілося б розповісти про дощ. У будь-яку пору року, крім, мабуть, зими, в ваш образ може додатися красива парасолька. Ви вільні самі направляти фотографію, задумливо дивлячись кудись у далечінь, ви можете пофарбувати її в меланхолійний відтінок, а весело усміхаючись або ж підставляючи обличчя краплям дощу, ви додасте фотографії радості і деякої безтурботності. Головне - не намочити камеру :)

Заглянувши до розділу Весілля, ви можете переглянути більше фотографій, як весільної  фото зйомки, так передвесільної, або ж лав сторі. Ціни, як завжди, є у відповідному розіділі: ціни. Там же детально розписано, що входить у той чи інший пакет. Наші контакти та карта доїзду доступна в розіділі Контакти.

Найбільше переглядали