UA | RU | EN | PL

Весільне фото: прогулянка


Весільне фото: прогулянка

Весільне фото: прогулянка. Зроблене в центрі міста Львова. Весільна прогулянка в місті - це добрий компроміс, коли хочеться і гарних фото в місті Львів, і їхати недалеко. Старі стіни, бруківка, вузенькі вулички, вітрини магазинів — одні з найгармонійніших декорацій, які дихають старовиною та можуть багато чого розповісти..!

Історичний центр Львова, або Старе місто — історично, — перший район Львова, де було засновано місто, яким воно довгий час обмежувалося, і звідки розвивалося; політичний, економічний і культурний центр Львова. Найдавнішу частину Старого міста занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Історичний ареол навколо площі Ринок (також «Середмістя») являє собою більшою мірою пішохідно-трамвайну зону з паркінгами. Тут розташована міська ратуша, ряд відомих культових споруд (Вірменська церква,Латинська катедра, Успенська церква, Домініканський костел, Італійський дворик, Бернардинський монастир), і, найбільшою мірою, кав'ярні та ресторації з великою кількістю літніх терас. На схід від Середмістя розташована спорудаЛьвівської облдержадміністрації та Львівської облради. Вісь проспектів Свободи — Шевченка починаються торгові галереї, пасажі, бутіки і крамниці. На північ та на південь розташовані відповідно ринки «Добробут» та Галицький. Далі починається мережа міських кварталів забудови переважно 19 століття, які використовуються під житло, офіси та крамниці. Серед них гармонійно вписалися Палац Потоцьких, Львівський університет, Будинок Вчених, Головна пошта, Бібліотека Стефаника та інші визначні споруди. Далі починаються пагорби і менш поверхова та менш впорядкована забудова, яка межує з парковими зонами Цитаделі, Парку Франка, Високого Замку та Стрийського парку.

Замовити наші послуги у м. Львів дуже просто, ми завжди готові до співпраці та уважно ставимося до своїх клієнтів. Наші роботи, викладені у портфоліо, краще ніж слова продемонструють Вам наші можливості і майстерність. При потребі для кожного конкретного випадку ми розробимо персональний сценарій, який не буде мати аналогів, щоб Ваша весільна прогулянка була ідеальною. Ми скрупульозно ознайомимося з додатковими обставинами, побажаннями, пропозиціями і нюансами, необхідними для якісного виконання робіт. Ви можете бути впевненими, що всі фотопроекти, створені для Вас студією ZNYMKY.COM, досягнуть поставленої цілі завдяки своїй якості, постановці і оформленню.

Детальніше читайте у інших розділах нашого сайту:

Найбільше переглядали