UA | RU | EN | PL

Як вибрати весільні обручки


Як вибрати весільні обручки

Як вибрати весільні обручки

Наймодніші обручки

Мода на обручки змінювалася протягом століть і залежала від країни, релігії та традицій. Чоловіки надягали на пальчики своїх коханих прості гладкі кільця, персні з печаткою, обручки з великими каменями, зроблені з золота, срібла, платини або сплавів цих металів. У XXI столітті традиції вже не грають великої ролі, так що основні критерії, на які спираються молоді, вибираючи заручні і весільні кільця - це власний смак і мода.

Як би не мінялася мода, не варто забувати про класику. Суворі гладкі класичні обручки з традиційного жовтого золота виглядають привабливо і елегантно. Весільні кільця класичної форми з білого золота або платини виглядають дуже сучасно і стильно. Гравіювання на зворотному боці обручок стане чарівною таємницею молодят. Добре виглядають написи латинськими літерами і римські цифри. Такі обручки добре поєднуються з іншими ювелірними виробами, які Ви будете носити, а також гарно виглядають, коли ви переглядаєте весільне фото.

весільні обручки весільні обручки

Модні ювелірні майстерні пропонують заручні і весільні перстені, виконані з поєднання кількох металів - наприклад, жовтого золота з білим, або золота зі сріблом. Популярністю користуються незвичайні для прикрас метали - титан і паладій. Титанові обручки не лише ефектно виглядають, але і символізують міцність шлюбу. Приголомшливо модними стали обручки з перероблених коштовностей. Такі кільця робляться з порваних ланцюжків, непарних сережок і зламаних брошок. Це - найкращий варіант для людей, що піклуються про природу, запаси якої не безмежні. Крім того, виготовлення ювелірних виробів на замовлення зі старих зламаних прикрас - це можливість подарувати нове життя сімейній реліквії. Також зверніть увагу на те, як будуть виглядати ваші обручки, коли ви одягнете весільні рукавички.

весільні обручки

Обручки можуть бути будь-якими - традиційними або ультрамодними, купленими в магазині або зробленими на замовлення, простими або прикрашеними дорогоцінними каменями, золотими, платиновими або срібними. Головне - це не весільні обручки, а те, що вони символізують: щирі почуття, вірність і впевненість у щасливому спільному майбутньому.

весільні обручки

Найбільше переглядали