Menu 3 not found!Menu 4 not found! 360-предметка - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

360-предметка


  • Предметна фотозйомка 360 градусів — напевно, найкращий спосіб показати свій товар покупцеві.
  • Перед замовленням такого фото раджу подумати, який тип зйомки вам потрібен. Це впливає на красу зображення, на швидкість виконання, а також на ціну.
  • Перший, найголовніший аспект — це кількість кадрів, зроблених для одного товару. Від цього залежить плавність обертання: чим більше кадрів, тим менше ривків робить ваш товар. До прикладу, гель Dolphi в нашому каталозі знятий за 36 кадрів, а санскрін в білій банці - лише з 18.
  • Друге — формат, у якому ви отримуєте ваше 360-градусне зображення. Це може бути GIF-формат або скрипт, який ви розмістите у себе на сайті.
  • Третє - це швидкість виконання. На першому місці стоїть відео: перші відеофайли ви можете отримати вже наступного дня. На фото (gif чи скрипт) доведеться почекати довше.

1. Предметна фотозйомка 360 градусів. Варіант перший — GIF-файл

GIF  може бути надісланий замовнику, завантажений на вайбер чи інший месенджер, він займає небагато пам'яті і буде відтворюватися однаково на будь-якому пристрої, а також GIF можна без проблем завантажити в соцмережі. Предметна фотозйомка 360 градусів в GIF - оптимальний варіант, якщо ви спілкуєтесь з покупцем перед замовленням.

Мінуси GIF-формату — обмеження в 256 кольорів. Це означає, що його якість є невисокою (дивіться зразки нижче). Хоча зазвичай це не кидається сильно в очі, і такий формат добре продає товар, тому гіфки у нас замовляють найчастіше.

 

 

 

 

2. Предметна фотозйомка 360 градусів. Відео. Рекламна предметна відеозйомка.

Найсвіжіші роботи можна глянути у нас в інста або uoutube: https://www.youtube.com/user/irynanazarova/videos

Також можу зняти відео продукту під ваші потреби. На темному чи світлому фоні, з віддзеркаленням чи без, горизонтальне чи вертикальне. Музику пропоную лише ліцензійну, за вашим бажанням можу додати текст чи графічні елементи, а також дикторську начитку. Горизонтальні відео добре "працюють" на великих сайтах; вертикальні чудово продають ваш товар в інста та фейсбук.

    

 

3. Предметна фотозйомка 360 градусів. Скрипт для сайту

Інший, складніший варіант — скрипт для розміщення на вашому сайті.

У цьому разі кожен окремий кадр – це окреме фото.

Такий спосіб дозволяє прокручувати фото мишкою чи пальцем. На фото зберігається уся палітра кольорів. Такий скрипт не можна розміщувати в соцмережах та пересилати. Для вас це плюс (ваше зображення не вкрадуть), але й відправити швидко замовнику товари в наявності ви не можете, а також не зможете тримати базу товарів в телефоні для швидкого реагування. Тому – зніму, як вам потрібно. Звертайтесь.