UA | RU | EN | PL
fb ig tw

360-предметка


Предметна фотозйомка 360 градусів — напевно, найкращий спосіб показати свій товар покупцеві.

Перед замовленням такого фото раджу подумати, який тип зйомки вам потрібен. Це впливає на красу зображення, на швидкість виконання, а також на ціну.

Перший, найголовніший аспект — це кількість кадрів, зроблених для одного товару. Від цього залежить плавність обертання: чим більше кадрів, тим менше ривків робить ваш товар. До прикладу, гель Dolphi в нашому каталозі знятий за 36 кадрів, а санскрін в білій банці - лише з 18.

Друге — формат, у якому ви отримуєте зображення. Це може бути GIF-формат або скрипт, який ви розмістите у себе на сайті.

GIF  може бути надісланий замовнику, завантажений на вайбер чи інший месенджер, він займає небагато пам'яті і буде відтворюватися однаково на будь-якому пристрої, а також GIF можна без проблем завантажити в соцмережі. 

Мінуси GIF-формату — обмеження в 256 кольорів. Це означає, що його якість є невисокою (дивіться зразки нижче). Хоча зазвичай це не кидається сильно в очі, і такий формат добре продає товар, тому гіфки у нас замовляють найчастіше.

 

 

 

Інший, складніший варіант — скрипт для розміщення на вашому сайті.

У цьому разі кожен окремий кадр – це окреме фото.

Такий спосіб дозволяє прокручувати фото мишкою чи пальцем. На фото зберігається уся палітра кольорів. Такий скрипт не можна розміщувати в соцмережах та пересилати. Для вас це плюс (ваше зображення не вкрадуть), але й відправити швидко замовнику товари в наявності ви не можете, а також не зможете тримати базу товарів в телефоні для швидкого реагування.

Також можу зняти відео продукту під ваші потреби. На темному чи світлому фоні:

Тому – зніму, як вам потрібно. Звертайтесь.

 

Зйомка товарів 360