UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Блог


 • Рекламне фото. Декоративні ложки-капкейк

  Предметне фото для вашої реклами. Декоративні ложки-капкейки в інтерєрі


 • Як виглядає тижневе кошеня?

  Як виглядає тижневе кошеня? У нашому домі з"явилася маленька м"явка. Наша киця — дівчина порядна: спочатку привела рудого "зятя", а через належний термін народила маленького грубасика, якого ще поки ніяк не назвали, тому кличемо його просто "ляля". Сьогодні йому вісім днів, і на лялю він вже мало подібний — такий собі величенький дядько з вимогливим голосом. Живе зі своєю мамою в великому синьому тазику — чомусь киця (яку звати Мишка) не вподобала собі коробко-будочку, яку я їй зробила ближче до пологів. Підозрюю, вона там просто не влазилась :) 


 • Рекламне фото. Предметне фото: візитки, розсадкові картки, календарі, упаковка, буклети

  Фото для реклами: візитки та інші подібні предмети. Для зйомки дрібних предметів з різною поверхнею потрібні навики не тільки фотографа, але і дизайнера. Саме ці якості дозволяють показати папір, з якого зроблені візитки, з вигідного боку. Ця зйомка проводилась для компанії "Бест-друк", для рекламних каталогів та наповнення сайту. Тому замовники окреслили вимоги: щоб було видно структуру паперу, добре показано блискучі поверхні, тиснення, текстуру та відтінки кольорів. Для створення таких фотографій використовується дуже багато різної фототехніки і пристосувань. Фотографії проходять ретельну пост-обробку в фоторедакторах для точної передачі кольору та інших аспекітв зображення.


 • Весільне фото

  Весільне фото - те, що через роки буде нагадувати Вам про ці прекрасні дні. Це те, що буде деколи викликати у вас ностальгію про ті часи, нагадувати про обіцянки і клятви. Весільне фото у Львові - це пам'ять на все життя.


 • Рекламне фото. Інтер'єрна зйомка

  Рекламне фото. Інтер'єрна зйомка


 • Рекламне фото. Предметне фото. Поліграфія

  Рекламне фото. Предметне фото. Поліграфія Предметна фотозйомка поліграфічної продукції та інших подібних предметів в м Львів та регіонах. На цій сторінці все про предметну зйомку, зйомку предметів, товарів для інтернет магазинів, фотографії для сайтів і реклами в м Львів. Для створення таких фотографій використовується дуже багато різної фототехніки і пристосувань. Фотографії проходять ретельну пост-обробку в фото редакторах для точної передачі форми. кольори, фактури і так далі. Є два варіанти зйомки цього формату: документальна і художня предметна фотозйомка...


 • Рекламне фото. Предметна фотозйомка. Біжутерія

  Рекламне фото. Предметна фотозйомка. Біжутерія Біжутерія, як і будь-які дрібні предмети — непростий для фотозйомки продукт. Але, якщо зйомку проводити правильно, то такі фото — чудова реклама для Вашого бізнесу. Замовити предметну зйомку біжуретії легко. Ми працюємо як з виїздом до клієнта, так і в себе в студії. Фотозйомка біжутерії включає в себе не тільки процес фотографування, а й попередні переговори з замовником. Замовник отримує своєрідне "домашнє завдання"...