UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Блог


 • Студійні фотосесії

  Студійні фотосесії - класичний тип зйомки, він не вимагає хорошої погоди за вікном чи якихось особливих умов. У студії основний персонаж — модель, вся увага концентрується на моделі. Ви можете сфотографуватися з нареченим, коханою дружиною, з дорогою родиною, замовити собі портфоліо моделі чи просто привести дітей. На окремих умовах можемо виготовити фотокнигу з фотографіями з вашої сімейної фотосесії.


 • Весільні фотокниги

  Поговоримо про весільні фотокниги. У чому різниця між фотокнигами класичними та поліграфічними? Переглядаючи розділ Фотокниги, молодята часто запитують, чим відрізняється один тип весільних книг від іншого. Довелося сісти й узагальнити основну інформацію про два найпоширеніші типи фотокниг. Тож у чому різниця між класичною фотокнигою та поліграфічною? Перший варіант - класична весільна фотокнига. Сторінки такої книги - це два листи фотопаперу, наклеєні на основу (тонкий пластик) — це робить сторінки жорсткими і довговічними. Книга має стандартну для звичайних книг палітурку. Сторінок в такій книзі буває найчастіше від 10-15 до 35.Першою перевагою такої книги є фотографічна якість самої фотографії. Власне, звідси і пішла назва - ФОТОкнига. Друга перевага - можливість друку/дизайну на цілу розгортку (2 сторінки). При цьому межа між сторінками у хороших книгах є майже невидимою, і залишається такою надовго.  


 • Осіння фотосесія Львів

  Осінь — воістину чарівна пора року, такого буйства фарб, кольорів та відтінків не побачити ні на одній картині, навіть найталановитішого художника, тільки природа-матінка здатна створювати подібні живописні твори. Осінь пропонує нам поспостерігати за красою природи у всіляких яскравих кольорах: червонрому, помаранчевому, жовтому, малиновому, бордовому ... Осінні пейзажі полонять своєю різноманітністю та неповторністю.


 • Зимова фотосесія

  Ах, зима! Іскриста, непередбачувана, казково-чарівна. Вона причаровує прибраними лісами і парками, строгістю і величчю засніжених гірських вершин, неозорими далями холодної краси і спокою. Сонячні відблиски, витонченість блискучих сніжинок, небесна синь і чистота. Душа хоче свята! Яскравого, веселого, радісного! Саме час здійснити сміливі й творчі ідеї для зимової фотосесії, про які мріялося всю весну, все літо, всю осінь. Зимовий відпочинок та розваги відкривають безмежні можливості для цікавої фотозйомки. Час «снігових ігор», спорудження химерних крижаних замків та фортець, кумедних сніговиків і снігових баб. Час лиж, санок, ковзанів, неспішних прогулянок зимовим парком, час затишного відпочинку, розмов за чашкою чаю в маленькому кафе. Принадність зими і приємні спогади, неповторність моменту та веселощі свят залишиться надовго завдяки фотосесії. Як її краще провести і де? Вибір цілком буде обумовлений безліччю факторів, фантазій, настроїв. Отже, доступні ідеї для зимових фотосесій. Спробуємо?


 • Фотосесії вагітних. Ідеї. Фотосесія: вагітність.

  Фотосесії для вагітних найкраще робити у студії. Рекомендую фотографуватися в кінці 6 - на початку 8 місяця. На такому терміні зазвичай ще нема ніяких набряків, животик уже добре видно, вам ще не важко, і стать дитинки вже напевне знаєте. В більшості інтер'єрних студій є цікавий реквізит, базовий набір одягу. З досвіду, фотографуватися краще не більше двох годин — а краще годину-півтори. На окремих умовах можу виготовити фотокнигу або мінібук.


 • Весільні фотографії: серії

  Весільні фотографії . Де гуляти та фотографуватися? А де душа забажає! Стрийський парк? Прошу! Озеро в Бухті Вікінгів? Будь ласка! Парк недалеко від дому? А чому б ні? Зрештою, головна фотографія на цій сторінці взагалі зроблена між деревами, які ростуть вздовж дороги на Стрий.


 • Весільна фотокнига: що всередині?

  Ніби вже усе позаду... Весілля відгуло, сукня вже висить у шафі, ви звикаєтесь із статусом дружини чи чоловіка, обручка приємно тішить око... І ось за якийсь час ви отримуєте свої весільні фотографії. Ця приємна пам"ятка варта того, щоб добре подумати над тим, як її зберегти. Їх можна наклеїти в альбом, покласти у фотобокс ручної роботи, а можна оформити у вигляді фотокниги чи поліграфічного альбому, який ще називають прінтбук або слімбук, або просто - весільна фотокнига. У цій галереї розміщені варіанти розгорток фотокниг в різних стилях: комусь подобається строга класика, комусь - пишні декори і святкове оздоблення, комусь - мінімалістичне виконання.