UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Фотозйомка новонароджених. Фото немовлят. Фотосесія.


  1. до 2 годин зйомки в домі немовлятка
  2. технічна корекція всіх фотографій
  3. детальний монтаж та обробка всіх якісних фотографій
  4. підготовка пакету фотографій для соцмереж
  5. запис на файлообмінник та зберігання протягом 2 тижнів

Мої роботи: фото новонароджених і фотосесія немовлят

Умови для проведення фотосесії немовлят:

Фотозйомки новонароджених я проводжу в домашніх умовах, тобто я приїжджаю до вас додому. Нам буде потрібне денне світло і тепла кімната. Краще заздалегідь нагріти кімнату до температури близько 24 градусів, щоб малюкові було комфортно переодягатися. Нам буде жарко, зате немовляті - добре :)
Мушу зауважити, що я, як фотограф, надаю перевагу мінімуму декорів, щоб акцент залишався на малюкові, а не на одязі чи оригінальних декораціях — не тільки через власний смак та уподобання, а й з гігієнічних міркувань. Як фотограф, в якого за день може бути 4-5 зйомок в одній студії, я розумію, що дбати про чистоту реквізиту адміністраторам студії доводиться не частіше ніж раз в день. Як мама двох дітей, я не довіряю миючим засобам, з якими шкіра немовлятка контактує вперше під час зйомки — навіть якщо вони позиціонуються як найбезпечніші.

 Такі фотосесії, як правило, я роблю в перший місяць життя дитинки, обов'язково в домі маляти, без спалаху, максимум - з м'яким постійним світлом теплого спектру.

Фотосесія новонароджених значно відрізняється від будь-яких інших фотосесій. І справа тут не тільки в умінні поводитися з малюками, яким пару днів від народження. Набагато складніше вибрати красиві ракурси для людинки, яка не буде дивитись на вас на ваше прохання і, більш того, не відреагує на ваш голос. Тут потрібен особливий погляд, особливий підхід. Фотосесія з немовлям ніколи не буде йти за строго продуманим планом. Іноді я по два-три рази повертаюся до зйомки, оскільки у малюка просто може бути не той настрій, або болить животик, або змінився графік, або вони просто не захочуть знайомитися з чужою людиною сьогодні :) Ці маленькі моделі дуже вимогливі! Переглядаючи професійні фотографії новонароджених дітей, ви не могли не помітити, що досить часто малюки сплять під час зйомки - практично неможливо працювати з дітками в іншому стані, коли їх вік не перевищує 10-14 днів. Далі вони змінюються, і тут вже ви від них не дочекаєтесь сплячого стану :) Вони будуть крутитися, відвертатися від камери ... Загалом, це не безвихідна ситуація, але буде складніше. Тому, краще заздалегідь вибирати фотографа новонароджених для свого чада, щоб мати можливість вже в перший тиждень його життя зробити красиві фотографії.

фотозйомка новонароджених

3500 грн

Замовити “Фотозйомка новонароджених. Фото немовлят. Фотосесія.”