UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Фотоальбоми та фотокниги для садочків


Фотоальбоми та фотокниги для садочків

Фотоальбоми та фотокниги для садочків

Нам хочеться, щоб ви та ваші діти переглядали випускний альбом не раз на два-три роки, а набагато частіше, а ще хвалилися і показували друзям та родичам. Тому ми розробили багато цікавих варіантів дизайну, які задовольнять будь-чиї смаки та вподобання! Ми постійно вдосконалюємося та створюємо нові і нові дизайни, дослухаючись до бажань замовників та придивляючись до нових тенденцій у цій сфері. Тому ми пропонуємо фотокниги для садочків розміром 19х19см, 30х20 см або 23х23 та об'ємом від 6 сторінок (3 розгортки). Максимальна кількість сторінок - до 80.

З актуальними цінами на випускні альбоми можна ознайомитись, скачавши прайс за цим лінком: http://znymky.com/ciny/albomy

З нашої фотосесії ви отримаєте:

Якісну та професійну фотозйомку усіх дітей
Обробку усіх фото, які ввійдуть до альбому
Фотокнигу з вибраною кількістю сторінок
Фон книги виконуємо у м"яких сонячних тонах, з нескладним декором або без нього (пам`ятайте, що фон не повинен бути перевантажений. В книзі основний герой - це ваша дитина, а не наліплена купа мультяшних героїв)
Наше основне завдання - це якісні фотографії та фотоальбоми, які викликатимуть приємні емоції і через надцять років.

Вибір дизайну

1. "Кольорове дитинство" - простий та лаконічний дизайн. На першій сторінці розміщена велика фотографія дитини, на другій - вихователі. Наступні дві сторінки наповнені портретами дітей, а решта розгорток книги залишені для спільних, групових фото. Тут ми приділяємо увагу живим фотографіям, де діти бавляться, навчаються, спілкуються - на це піде решта сторінок фотокниги.

фотокниги для садочків фотоальбоми для садочків

2. "Орнамент" — цікавий дизайн з безліччю можливостей! На одній сторінці може бути від одної до чотирьох фотографій дітей, також в цей дизайн мило вписуються групові фото. Яскраві кольори і витончені лінії створюють відчуття легкості, а чистий фон і цікаві деталі привертають погляд.

альбоми фотокниги садочків фотокниги для садочків

Після фото всіх дітей саме час показати дозвілля діток: як вони граються, сплять, їдять, навчаються. Для цього ми виділяємо кілька окремих сторінок, максимально заповнюючи їх фотографіями:

альбоми для садочків

3. "Синьо-блакитний" — дизайн, який говорить сам за себе.

фотокниги для садочків

4. Класичний "Зелений" дизайн. Один з найбільш виграшних, коли йде мова про фото на природі. Підкреслює легкість фотокниги, не завантажує глядача масою штучних елементів. Лаконічні форми і природні кольори привертають увагу до дитини як до головного персонажа випускної фотокниги. Делікатний шрифт цілком читабельний і разом з тим - витончений:

5. "Готуємось до школи" — надзвичайно цікавий, новий, креативний дизайн. головна увага - на дитину, незначні деталі підкреслюють вишуканість фотокниги. Багато місця для групових фото, велика фотографія Вашої дитини, велика групова фотографія на обкладинці - особливості цього дизайну. За бажанням батьків, особливо якщо група невелика, можна розміщувати фото дітей не по 4 на сторінку, а по двоє чи по одному.

фотоальбоми для садочків

6. "Сонячний" — просто яскравий, дитячий, справді сонячний дизайн! Кожна сторінка інша, не схожа на іншу, і разом з тим об"єднана в цілісну фотокнигу деталями дизайну.

фотоальбоми для садочків