Menu 3 not found!Menu 4 not found! Діловий портрет. Ділове фото. - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Діловий портрет. Ділове фото.


Діловий портрет. Ділове фото.

Фотосесія. Фотозйомка ділового портрету. Ділове фото.
Кожна людина з часом відчуває потребу у професійному бізнес-портреті, який буде для нього позитивною презентацією. Ми зробимо вам професійне портфоліо ділового портрету. Ви зможете його використовувати для різних публікацій, наприклад, з акцентами на імідж, на професіоналізм, на якості характеру, на заслуги і досягнення в бізнесі.

Для підприємств пропонуємо послугу - фотографії співробітників в корпоративний альбом (діловий портрет), на сайт компанії або для публікації в пресі (діловий портрет). У вас є можливість вибрати необхідну величину формату кадру бізнес-портрету: від фотографій невеликого розміру для розміщення в Інтернет, до фотографій з можливістю друку без втрати якості у великому форматі: розтяжки, банери, реклама на будинках.

З вами будуть працювати тільки професійні фотографи, які мають високий рівень кваліфікації і великий досвід роботи в жанрі "ділове фото".  Зберігайте свою репутацію і замовляйте професійний діловий портрет у нас! Навіть для дуже зайнятих підберемо і узгодимо час зйомки на ділове фото.