UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Сімейна фотосесія


Сімейна фотосесія

Сімейна фотосесія фотосесія за межами студії.

Навіть взимку, у -17, швидко на сніг, і ще швидше додому! А влітку взагалі чудово, особливо з дітьми, які, як відомо, є найбезпосереднішими моделями. Діти багато рухаються, щиро усміхаються і позують, не позуючи, а батьки коло них стають розкутішими на такій фотосесії. Я люблю фотографувати сім'ї з дітьми. 

Найкрасивішими місцями для таких прогулянок в весняному та літньому сезоні є різні парки і сади. І особливо - парки зі ставками й відкритими просторами, так як саме там найшвидше зеленіють дерева і переливаються усіма смарагдовими відтінками! Адже саме навесні на вулиці немає такої спеки, коли всі намагаються сховатися від пекучого сонця, коли на вулиці і в парках можна насолодитися усіма барвами природи і відобразити цю подію в найяскравіших кольорах на фотографіях під час весняної фотосесії! Рання весна — досить короткочасний проміжок часу. Буквально на один-два тижні природа ніби завмирає, щоб подарувати нам цю красу.

Фотосесія - процес фотографування одного або кількох людей фотографом. Так каже всезнаюча Вікіпедія. Фотосесії як правило відбуваються в студії (студійна фотосесія) або на відкритому повітрі (пленер). Результат фотосесії (фотосет) використовують для ілюстрацій, формування фоткниг чи альбомів, розміщення в соціальних мережах та ін. Сьогодні сімейна фотосесія — невід'ємна частина сучасного життя.

Готуючись до сімейної фотосесії,

- Старайтесь одягатися в одному стилі.
- Колір вашого вбрання не повинен виділятися з-поміж кольорів одягу вашого чоловіка чи дружини.
- Обговоріть з фотографом наперед всі умови фотосесії, намагайтеся прислухатися до порад фотографа.
- Місце для дитячої чи сімейної фотосесії обирайте, виходячи з вашого настрою і відповідності до одягу.

Як правило, діти до 10 років витримують не більше двох годин зйомки. Година-півтори — оптимально для старших діток, найменшим вистачить і години фотосесії. Дорослі зазвичай втомлюються після трьох годин активної фотосесії, в цей час входить і переодягання, і зміна локації. Професійні моделі можуть ефективно працювати більше часу.