UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Фото новонароджених. Дитяча фотосесія.


Фото новонароджених. Дитяча фотосесія.

Ви вже, напевно, розглянули мої фотосесії з новонародженими в портфоліо, де з кожного знімка на вас дивиться (або найчастіше спить) маленьке личко, яке зовсім недавно з'явилося в нашому неосяжному світі. Від нього не відвести погляд. А якщо це ваша дитина, то такі фотографії ви будете розглядати нескінченно!

Умови для проведення фотосесії немовлят:

Такі зйомки проводяться в домашніх умовах, тобто я приїжджаю до вас додому. Нам буде потрібно денне світло і тепла кімната. Краще заздалегідь нагріти кімнату до температури близько 23 градусів, щоб малюкові було комфортно переодягатися. Нам буде жарко, але зате немовляті - добре :)
Всі красиві атрибути для зйомки я привожу з собою. Під час зйомки ми можемо використовувати також ваші речі за бажанням. Але все ж мушу зауважити, що надаю перевагу мінімуму декорів, щоб акцент залишався на малюкові, а не на одязі чи оригінальних декораціях. Такі фотосесії, як правило, я роблю в перший місяць життя немовлятка, обов'язково в домі маляти, без спалаху.

Якщо Ваш малюк ще в животику, запрошую переглянути розділ Фотосесії вагітних.

Дитяча фотосесія.

Трохи про несподіванки при зйомці немовлят

Фотосесія новонароджених значно відрізняється від будь-яких інших фотосесій. І справа тут не тільки в умінні поводитися з малюками, яким пару днів від народження. Набагато складніше вибрати красиві ракурси для людинки, яка не буде дивитись на вас на ваше прохання і, більш того, не відреагує на ваш голос. Тут потрібен особливий погляд, особливий підхід. Фотосесія з немовлям ніколи не буде йти за строго продуманим планом. Іноді я по два-три рази повертаюся до зйомки, оскільки у малюка просто може бути не той настрій, або болить животик, або змінився графік, або вони просто не захочуть знайомитися з чужою людиною сьогодні :) Ці маленькі моделі дуже вимогливі! Переглядаючи професійні фотографії новонароджених дітей, ви не могли не помітити, що досить часто малюки сплять під час зйомки - практично неможливо працювати з дітками в іншому стані, коли їх вік не перевищує 10-14 днів. Далі вони змінюються, і тут вже ви від них не дочекаєтесь сплячого стану :) Вони будуть крутитися, відвертатися від камери ... Загалом, це не безвихідна ситуація, але буде складніше. Тому, краще заздалегідь вибирати фотографа новонароджених для свого чада, щоб мати можливість вже в перший тиждень його життя зробити красиві фотографії.

Фото новонароджених

Думаючи над фотосесією для немовлят, зверніть увагу, що замовити таку фотосесію  новонароджених можна ще під час вагітності, зв'язавшись зі мною (розділ Контакти)

Опісля фотосесії для немовлят я зазвичай пропоную фотозйомку Хрестин, щоб об'єднати обидві зйомки в гарну фотокнигу.