UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Фотосесії вагітних. Ідеї. Фотосесія: вагітність.


Фотосесії вагітних. Ідеї. Фотосесія: вагітність.

Фотосесії для вагітних найкраще робити у студії (студійні фотосесії). Рекомендую фотографуватися в кінці 6 - на початку 8 місяця. На такому терміні зазвичай ще нема ніяких набряків, животик уже добре видно, вам ще не важко, і стать дитинки вже напевне знаєте. В більшості інтер'єрних студій є цікавий реквізит, базовий набір одягу. З досвіду, фотографуватися краще не більше двох годин — а краще годину-півтори, якщо ви звичайна жінка, а не професійна модель в декреті. На окремих умовах можу виготовити фотокнигу або мінібук.

Звернемося до важливої проблеми - підбору біжутерії для фотосесії. Оскільки від фасону вбрання і, відповідно, образу, який хоче втілити майбутня мама, залежить і те, яку біжутерію їй слід вдягнути. Розглянемо декілька поширених стилів.

Якщо раптом вам у спадок від прабабусі дісталися старовинні прикраси і ви просто від фанатієте від них, то чому б вам не придбати сукню в стилі вінтаж. Вона якраз буде відповідати вашим прикрасам. Тим більше, що вінтажний стиль досить популярний серед сучасних модниць. Ви, безумовно, будете виграшно виглядати в вінтажній сукні, доповненій браслетом з бісеру, страз, гірського кришталю або намистом бурштинового або бірюзового відтінку, а ваша фотосесія вагітних буде бездоганна.

Якщо ви хочете створити образ граціозний, витончений, вишуканий, можливо вам слід звернутися до стилю ампір. Сукню із завищеною талією і спідницею, що вільно спадає, можна поєднувати з легким намистом. Глибоке декольте і витончену шийку підкреслить разочок перлів або ж ланцюжок з кулоном, який буде злегка торкатися краю вирізу. А сережки-крапельки прекрасно підійдуть до намиста з перлів, або ж підберіть сережки, що повторюють мотив кулона в комплекті з ланцюжком.


Найважче в даному випадку вчасно зупинитися і не перестаратися з покупкою прикрас. Адже прикраси потрібні для того, щоб підкреслити справжню красу вагітних, а не затьмарити її.
Окремо хочеться сказати про кристали в біжутерії. Кристали бувають настільки гарні, що деколи важко відірвати від них погляд. Самі по собі прозорі, вони можуть набирати відтінків кольору вбрання. А мерехтіння граней створює неповторну ауру навколо своєї власниці.

Пропоную переглянути вибірку фото з фотосесії вагітних: