Menu 3 not found!Menu 4 not found! Фотосесія в жанрі ню. Еротична фотосесія - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Фотосесія в жанрі ню. Еротична фотосесія


Фотосесія в жанрі ню. Еротична фотосесія

Ню (фр. nu — «оголений») — художній жанр у скульптурі, живопису, фотографії та кінематографі, що зображає оголене людське тіло чи якісь його частини та їх інтерпретації. Протягом багатьох століть він є одним з основних жанрів в мистецтві.

В історії немає певної дати зародження цього жанру. Відомо, що на початку 1840-х в Парижі з'явилися виставки «дагеротипних зображень» оголеної натури. Приблизно в цей же час живописці почали використовувати фотографії оголених тіл. Одним з провідних художників жанру, які використовували фотографії в 1850-х, був Білгу де Вільнев; його праці вплинули на творчість багатьох пізніших художників, особливо на Гюстава Курбе.

Як правило, фотографії спочатку представляли собою всього лише альбумінові або калотіпні відбитки. Простір для зйомки зазвичай було заповнено античними скульптурами з нейтральним тлом. І лише в кінці століття з'явилися фотосесії оголених тіл на відкритому повітрі.

Наприкінці століття почастішали випадки судових розглядів, пов'язаних з розповсюдженням і виставок фотографій оголених тіл. Питання про те, де закінчується еротика і починається порнографія, залишаються нерозв'язаними й досі, тому ставлення суспільства до жанру ню постійно змінювалося. Так само змінювалися і уявлення про жіночу красу — наприкінці XIX століття акцент ставився на важких панночок, початок XX століття дав дорогу слави танцівницям кабаре, на зміну яким у 20-х роках прийшли витончені спортсменки. Ближче до 40-х років з'явилася нова тема жанру — фотосесія ню в русі. Її першовідкривачем став Герхард Рібіке.

Думаючи над фотосесією ню, зверніть увагу, що замовити таку фотозйомку можна, зв'язавшись зі мною (розділ Контакти)