Menu 3 not found!Menu 4 not found! Ретро фотосесія в студії. Студійна фотозйомка. Вінтаж і стиль 50-х - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Ретро фотосесія в студії. Студійна фотозйомка. Вінтаж і стиль 50-х


Ретро фотосесія в студії. Студійна фотозйомка. Вінтаж і стиль 50-х

Ретро фотосесія в студії. Студійна фотозйомка. Вінтаж і стиль 50-х

Ця фотосесія задумувалась у стилі вінтажу. Ми знайшли нову студію: ретро-аксесуари для фотосесії, цікаві меблі та витриманий у відповідному стилі інтер'єр

Вікіпедія каже, що ретро - це достатньо абстрактний художньо-історичний термін, що застосовується для опису різних категорій старих речей, що мають деяку культурну і/або матеріальну цінність, і, як правило, нечасто зустрічаються в сучасному повсякденному житті з його практичністю і прагненням до позбавлення від «зайвих» деталей.

У фотозйомці ретро в першу чергу - це шик та блиск тодішнього одягу, настрій, який можна передати такими фотографіями. Також ретро (або вінтажну) фотосесію я собі уявляю як  стилізований напрямок у моді, особливо в одязі і предметах домашнього побуту, що орієнтується на відродження модних напрямків минулих поколінь, епох. 

А вибрати інтер'єрну фотостудію - це ще не все. Звичайно, слід подумати про аксесуари: сукню, взуття, зачіску, трохи викличний, але такий жіночний макіяж, та інші речі, які створили нам справжню ретро атмосферу фотосесії. А коли у студії ще й увімкнули відповідну музику, то й робота пішла продуктивно)

Ціни на студійну фотосесію можна подивитися тут: https://znymky.com/ciny/studiina-fotosesiia