UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Студійні фотосесії


Студійні фотосесії

Студійні фотосесії - класичний тип зйомки, він не вимагає хорошої погоди за вікном чи якихось особливих умов. У студії основний персонаж — модель, вся увага концентрується на моделі. Ви можете сфотографуватися з нареченим, коханою дружиною, з дорогою родиною, замовити собі портфоліо моделі чи просто привести дітей. На окремих умовах можемо виготовити фотокнигу з фотографіями з вашої сімейної фотосесії.

Година студійної фотосесії включає в себе:

саму зйомку
Пакет найкращих фотографій (всі, які я або ви вважатимете гарними), детально відретушованих (інколи 2-3 варіанти, на вибір клієнта), підготовка до друку. Друк потрібно замовляти та оплачувати окремо.
решта фото (150-300 штук) проходять базову технічну корекцію і теж записуються на диск.

Студійні фотосесії гарно вписуються в будь-який альбом, підходять для монтажу фотокниги. Ми можемо також детально відретушувати ваші студійні фото, зроблені в іншій студії. Наш дизайнер допоможе підібрати фото для фотокниги, а студійна фотозйомка в інтер'єрній студії Львова стане родзинкою такої книги. На сімейну студійну фотосесію варто взяти дітей - діти щирі та безпосередні, вони виростуть, а їхні емоції залишаться на фото.

Студійні фотосесії фотограф львів