Menu 3 not found!Menu 4 not found! Весняна фотосесія в студії - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Весняна фотосесія в студії


Весняна фотосесія в студії

Понеслася зима на своїх трьох білих конях, і за нею вслід прийшла весна. І не дарма ж, весна - це прекрасна пора, вся природа оживає, і на душі стає тепліше. Як ніколи пробуджується творче бажання привносити в своє життя і життя оточуючих красу. Як не крути, саме час взяти фотоапарат в руки і бігти з ним на вулицю робити свої чудові кадри . Але як бути, якщо немає ідей для цих самих кадрів? Довіртеся мені - фотографу з досвідом, і ваша весняна фотосесія вийде чудовою!

Ця стаття містить низку прикладів весняна фотосесія. Ретельно вислухайте їх суть, проаналізуйте, за рахунок чого той чи інший кадр стає таким привабливим. Зрозумівши і усвідомивши механізми побудови цих фотографій, ви зрозумієте, як генерувати свої власні ідеї для весняної фотосесії. Занурення в цей аналіз будемо здійснювати разом, спиною до спини. Якщо ви готові, то можна починати.

Порядок організації та проведення весняної фотосесії
Щоб під час фотосету зробити яскраві живі фотознімки, які передають весняний настрій, слід ретельно продумати всі деталі:

тему фотосесії
одяг і аксесуари
місце проведення
реквізити
вдалі пози

Існують різноманітні ідеї для фотосесії ранньою весною. Особливе натхнення для фотозйомки двох закоханих подарують романтичні прогулянки по парку в дощ під яскравими парасолями.

Вибравши той чи інший варіант зйомки весняна фотосесія, важливо невимушено і красиво позувати. Для жіночого фотосету стануть вдалими пози:

лежачи на траві або сидячи
впівоберта
виглядаючи з-за дерева
сидячи з книгою на траві або пеньку
стоячи, поклавши одну руку за голову, іншу - на пояс


Чоловік під час одиночної зйомки може позувати вільно: стоячи, поклавши руки в кишені; сидячи на траві, поклавши руку за голову; склавши руки на грудях і т.д.

Весна - прекрасна пора року, тому на фото можна відобразити красу навколишньої природи: перші промені сонця, зеленіючу траву, блакитне небо. Образ і позиції для зйомки повинні гармонійно підходити під навколишній пейзаж. Найкраща весняна фотосесія.