Menu 3 not found!Menu 4 not found! Весняна фотосесія. Ідеї для фотосесії. - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Весняна фотосесія. Ідеї для фотосесії.


Весняна фотосесія. Ідеї для фотосесії.

Весняна фотосесія. Ідеї для фотосесії.

Одного прекрасного дня до вас прийшла думка, що діти ростуть, відпустки минають, сніг уже зліз і навіть цвітуть вишні, а за останніх п’ять років у вас немає жодної пристойної сімейної фотографії, де ви були б усі разом. Таке буває дуже часто. І от ви залазите в інтренет, набираєте в пошуку «весняні фотосесії» або «весняна фотосесія ідеї», і домовляєтесь з фотографом на найближчі вихідні.

І тут постають цілком слушні питання: де фотографуватись? що одягнути? як поводитись? І взагалі, як підготуватись до такої події, як весняна фотосесія? Ці та інші питання турбують не тільки вас. Мені часто доводиться давати поради клієнтам, тому ця стаття не буде зайвою і багато кому допоможе у підготовці до фотосесії.

Отже, зверніть увагу на таке:

Старайтесь одягатися в одному стилі. Уявіть собі картину: чоловік в костюмі, жінка в джинсах і пуховику, а доня – в сукні для феї з купою рюшів. Гарно? Зовсім ні. Якщо вам буде зручно в джинсах – одягніть в джинси всю сім’ю. Якщо ви обрали класичний стиль, то гарно будете виглядати в прогулянковому варіанті тієї ж класики: сукня помірної довжини, пальто, яскравий шалик або сумка. Якщо ви спортивна сім’я, то можна влаштувати прогулянку на роликах, тоді доречними будуть яскраві аксесуари типу кепки чи рюкзака, «дута» жилетка чи оригінальні навушники.


Колір вашого вбрання не повинен виділятися з-поміж кольорів одягу вашого чоловіка чи дружини. Дуже гарно виглядає, коли кольори гарно поєднуються між собою. Наприклад, рожева сукня в дружини, бежева сорочка в чоловіка і ніжно-кремова суконочка доні. Звичайно, цей кремовий ансамбль слід розбавити якимись яскравими аксесуарами, наприклад обручем з бантом для дитини, браслетом для мами і краваткою в тон – у тата, що особливо актуально, враховуючи, що ніжна весняна зелень гармонійно відтіняє такі кольори.


Обговоріть з фотографом наперед всі умови весняна фотосесії, намагайтеся прислухатися до порад фотографа. З власного досвіду: мені доводилося фотографувати п’ятирічну дівчинку, мама якої вперто намагалася нафарбувати дитині губи коричневим блиском. Важко було переконати батьків, що цього не варто робити, тому ми зійшлися на тому, що я зроблю кілька фотографій з блиском, а решту – без нього.
Також часто батьки просять прибрати з обличчя (свого чи дитини) усі прищики, родимки, «перчики» та інші особливості шкіри. Зверніть увагу, що особисто я «прибираю» на обличчі такі недоліки, які можуть з часом зійти самі: прищики, темні кола під очима, пігментні плями під час вагітності, шрами, ранки і подряпини. Родимих плямок, перчиків, веснянок стараюся не рухати, бо тоді на фотографії буде вже зовсім інша людина. Комплексуєте через веснянки — зверніться до косметолога або візажиста. Фотограф – лише фотограф.


Це ж стосується і корекції фігури. Наведу приклад з весільних фотосесій. Гарно виглядає на фото, коли наречена притискає до себе букет і дивиться з-за плеча на фотографа. Якщо сильно притиснути до тіла обидві руки, то передпліччя будуть виглядати товстішими, ніж вони є насправді — спробуйте самі перед дзеркалом. Якщо я не звернула на це увагу під час зйомки і не попросила наречену поміняти позу – я це виправлю потім, бо це мій недогляд. Але якщо модель просить мене зменшити їй «все», бо хоче виглядати худішою на 10-15 кг — то це робота дієтолога або тренера з корекції фігури. І після схуднення людина буде виглядати на фото набагато природніше, аніж після «фотошопу».


Місце для фотосесії обирайте, виходячи з вашого настрою і відповідності до одягу. Наприклад, прогулянкове вбрання одягніть в парк, вечірню сукню – в ресторан, а для фотосесії в студії візьміть кілька комплектів одягу.


Як правило, діти до 10 років витримують не більше двох годин зйомки. Година-півтори — оптимально для старших діток, найменшим вистачить і години. Дорослі зазвичай втомлюються після трьох годин активної зйомки, в цей час входить і переодягання, і зміна локації. Професійні моделі можуть ефективно працювати більше часу.
А ще візьміть з собою на сімейну фотозйомку гарний настрій та усмішку — і тоді все буде гаразд!