Menu 3 not found!Menu 4 not found! Зимова фотосесія - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Зимова фотосесія


Зимова фотосесія

   Ах, зима! Іскриста, непередбачувана, казково-чарівна. Вона причаровує прибраними лісами і парками, строгістю і величчю засніжених гірських вершин, неозорими далями холодної краси і спокою. Сонячні відблиски, витонченість блискучих сніжинок, небесна синь і чистота. Душа хоче свята! Яскравого, веселого, радісного!

Саме час здійснити сміливі й творчі ідеї для такої відповідальної події, як зимова фотосесія, про яку мріялося всю весну, все літо, всю осінь.

Зимовий відпочинок та розваги відкривають безмежні можливості для цікавої фотозйомки. Час «снігових ігор», спорудження химерних крижаних замків та фортець, кумедних сніговиків і снігових баб. Час лиж, санок, ковзанів, неспішних прогулянок зимовим парком, час затишного відпочинку, розмов за чашкою чаю в маленькому кафе.

Принадність зими і приємні спогади, неповторність моменту та веселощі свят залишиться надовго завдяки фотосесії. Як її краще провести і де? Вибір цілком буде обумовлений безліччю факторів, фантазій, настроїв. Отже, доступні ідеї для зимових фотосесій. Спробуємо?

Як сонячний зимовий день, так і навпаки, злегка похмура погода дозволять провести фотозйомку динамічно, яскраво і весело або загадково і спокійно. Фотосесія взимку вдасться завжди!
Втілюючи бажану ідею для зимової фотосесії, перш за все, визначіться з місцем «натурних зйомок». Зимові знимки найбільш вдало виходять в засніженому лісі, на березі озера або річки, у парку чи сквері. Саме тут відчувається дивовижна атмосфера і її можна «зупинити» на фото. При правильному підході, фотографії в умовах міського пейзажу виходять нітрохи не гірші. Потрібно тільки провести попередній фотоаналіз найбільш сніжних і фотогенічних вуличок і провулків. Ваша - обов'язково знайдеться. Наступним важливим аспектом для вдалої зимової фотосесії є правильний вибір аксесуарів, одягу та взуття. На зимових фото виграшно виглядає все яскраве. У такому одязі ви не зіллєтеся з фоном. 
    Підбираючи відповідний гардероб, приділіть увагу деталям, щоб можна було акцентувати на них увагу. Наприклад, яскраві угги або пухнастий шарфик з цікавими рукавицями, оригінальна хустка, грайлива шапка з помпоном, м'які навушники. Ці, здавалося б, дрібниці допоможуть вам примножити зимовий настрій на знімку та зробити зимову фотосесію також приємною грою. Як реквізит можна використовувати блискучі ялинкові іграшки, яскраві фрукти (апельсини, яблука), горнята незвичайної форми, термос, красивий кольоровий плед. Для втілення ваших креативних ідей в процесі зимової фотосесії можуть допомогти і плюшеві іграшки, лижі, санки. Кольорові іграшки для дитячої зимової фотосесії - просто знахідка!

Теплі портрети

Для цієї ідеї зимової фотосесії знадобляться шарфи, рукавиці, м'які навушники. Вони допоможуть створити теплий портрет. У студії він буде виглядати більш ніж дивно, а на вулиці в зимовий день - в сам раз. Сніг, до того ж, буде природним розсіювачем світла. 

Фотосет з чашкою кави або чаю

Якщо реквізит знаходиться поблизу, візьміть чашку або кухоль з гарячим напоєм і покажіть, як з нього піднімається пара. Таку ідею серійних знімків можна втілити для портретів з романтичною таємничістю. Можна прямо на засніженому лузі або на лісовій галявині влаштувати справжнє чаювання. Щоб створити відповідну атмосферу, візьміть з собою різнокольоровий плед і цікаві горнята. В'язана шапочка або берет, шалик, рукавиці - аксесуари, якими можна підкреслити настрій фотографії.

Зимова фотосесія на засніжених альтанках або лавочках

Альтанка - універсальний фон. У ній можна знімати все - починаючи від портретів, закінчуючи художніми фотографіями (використовуючи все ту ж чашку з кавою). Головне, щоб «сніжність» була достатньою. Якщо альтанки на горизонті немає, запорошені снігом лавочки в парку теж підійдуть.

Деталі для контрасту

На зимовому тлі контрастно виглядають ті деталі, які вважаються теплими. Акцентуючи увагу на рукостискання і зігрівання одне одного, виходять дуже чуттєві знімки. Якщо знімаєте своє чадо, то дайте йому в руки якийсь барвистий предмет або кошик, наповнений яблуками, горобиною або чимось подібним. Білу зимову картинку істотно підбадьорить яскравий плед (рудий, бордовий, синій). У нього можна закутати замерзлу модель або виліпленого сніговичка. Головне, що плед принесе в кадр зимової фотосесії відчуття тепла.

Ліпимо зі снігу

Як же без цього взимку? Можна виліпити зі снігу смішного сніговика. Можна створити «рамочку» у вигляді бублика, а через неї потім фотографуватись. Можна побудувати химерну казкову фортецю. Головне не забутися і не відмовитися від задуманої ідеї зимової фотосесії на користь веселої метушні. Сніговика можна прикрасити шарфом, традиційною величезною морквиною, візерунковими рукавицями. Ефектно виглядає «спілкування» зі своїм творінням. Потисніть йому руку, обійміть або поцілуйте!

Зимові ігри
Зима - час для ігор і розваг на вулиці. Сніжки, санки, лижі, ковзани. Чудова зимова ідея для зимова фотосесія. Те ж саме стосується і дітей. Веселі лижні гонки або катання на санках - чудова можливість відобразити жвавість моменту і зробити неповторні кадри. Пограйте в сніжки, просто поваляйтеся в снігу, побігайте по лісі, парку серед заметів або засніжених дерев. Нехай фотограф збереже вашу щиру чуттєвість і емоції. Найвеселіше реалізація такої ідеї проходить в дружній компанії.

Загалом, як бачите, існує безліч зимових ідей для фотосесії. Було б бажання здійснити їх!