UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Дитячий одяг


Дитячий одяг

Фотозйомка одягу для реклами (Львів). Предметне фото

Немає нічого гіршого, ніж самотня фотографія одягу в картці товару. Коли ви заходите в роздрібний магазин і бачите вподобану річ, то неодмінно розглядаєте її з усіх боків, чи не так? У відвідувача інтернет-магазину виникають ті ж бажання, тільки він знаходиться в гіршому становищі, оскільки не має можливості особисто потримати річ в руках і розглянути все, що його цікавить.

Вам необхідно зробити огляд за нього, тобто фотозйомку одягу як товару. Додайте на сторінці фотографії товару в різних ракурсах: спереду і ззаду (необхідний мінімум). Також можна (і потрібно) сфотографувати модель впівоберта і сидячи. Покажіть на знімках найкращі якості речі та пам'ятайте, що в даному випадку переборщити з фотографіями неможливо. Навпаки, чим більше картинок предметного фото, тим краще.

Крім того, дайте можливість покупцеві оцінити розмір речі. Якщо це сумка, то перед зйомкою її внутрішньої частини можна наповнити її звичайними предметами: блокнот, телефон, журнал, ручка, флакон духів і т. Д.

 

Предметне фото
Показуйте дрібні деталі
Обов'язково зробіть кілька знімків, де можна розглянути фактуру тканини, важливі деталі, фурнітуру. Не ховайте від очей користувача і внутрішню частину одягу, покажіть підкладку, кишені. У користувача повинна бути можливість збільшити зображення і подивитися всі деталі. У багатьох популярних інтернет-магазинах є зручна функція, яка дозволяє переглянути збільшений фрагмент зображення при наведенні курсору на фото.