Menu 3 not found!Menu 4 not found! Фотозйомка для amazon - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Фотозйомка для amazon


Фотозйомка для amazon

Фотозйомка для amazon

предметка львів

Виробник - sk-wood-manufacture.com

Фотозйомка для лістингу на Амазон, а також для більшості агрегаторів місцевого рівня, типу Розетки, зазвичай, включає в себе предметну зйомку з повною обтравкою (видаленням фону). Для першого фото видалення фону обов'язкове, для інших фото в лістингу допускається наявність фону.  Для більш успішного просування товарів на Амазон використовуються предметні фото з нанесенням інфографіки, яка демонструє харектеристики, а також переваги та особливості продукту. Також, великим плюсом вашої сторінки товару стануть іміджеві фото в інтер'єрі, з моделями, які використовують ваш товар і т. д.

Предметну фотозйомку для інтернет-магазину "Амазон" я б віднесла до розділу творчої рекламної зйомки, постановочної фотографії. Предметне фото, зроблене для цього сайту, має явно іміджеву складову. Одне найменування предмета потрібно сфотографувати в п'яти або в більшій кількості ракурсів, всі види товару зробити на білому (або нейтрально-сірому) тлі, у всіх можливих і необхідних положеннях, в тому числі з використанням підручних засобів і предметів, а також живих моделей. Само собою, в максимальній якості, щоб такі предметні фото прийняв для реклами Амазон чи Розетка. Завдання цікаве, складне, але здійсненне. І підтвердження тому - фотографії товарів від продавців, що виставляються на сайті Amazon.com, зроблені з моєю допомогою.

Як привернути увагу покупців на свій товар? Як звернути їх увагу на переваги саме вашого бренду? Коротка відповідь - за допомогою якісно зробленого лістингу, тобто предметного фото для реклами. У поняття професійно-розроблений лістинг входить в тому числі і портфоліо виробів, предметка, виконана на високому технічному та творчому рівні. Якщо даний товар затребуваний на ринку і ви його зі знанням справи уявляєте потенційному покупцеві, у вас є шанси на успіх, тобто на вдалі продажі і прибуток.

Ознайомитись з приблизними цінами на предметну зйомку можна за цим лінком: предметка львів ціни