Menu 3 not found!Menu 4 not found! Фуд (food) фото для ресторану - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Фуд (food) фото для ресторану


Фуд (food) фото для ресторану

Фуд-фото для ресторану. Контент для інстаграм

 

Нещодавно я мала нагоду знімати в такому класному місці! Стумарі - кафе грузинської кухні, м. Львів ви супер! Ароматні, апетитні страви, продуманий інтер'єр, неповторна атмосфера Грузії, музика... о, яка там музика! А ще — привітні усмішки персоналу, і неймовірний шарм шеф-кухаря. Взагалі, це дуже важливо - мати зв'язок з персоналом закладу, в якому фотографуєш. Звичайна усмішка чи вчасний жарт налаштовують на роботу і долають кордони :) тоді в результаті виходять класні фотографії - для ресторану, для наповнення інстаграм-акаунту, для розкрутки сайту, і взагалі для фуд-бізнесу

 Контент для інстаграм

Будь-який пост в інстаграм може бути одночасно і розважальним, і інформаційним, і таким, що продає. Немає чітких меж, що можна і що не можна, що правильно, а що ні. Але не намагайтеся отримати все і відразу. Якщо пост інформаційний, то він може продавати, якщо його підкріпити якісними фуд-фото, тому що в ньому ви показуєте себе як фахівця. 

Рекламне фото потрібне не тільки для інстаграму. Ваш ресторан потребує постійної розкрутки у фейсбук, інших соцмережах, і тоді у пригоді стануть якісні рекламні чи предметні фото. Така предметка має бути смачна - так, щоб глядачу захотілося з'їсти вашу їжу через фото.

Як привернути увагу покупців на свій товар? Як звернути їх увагу на переваги саме вашого бренду? Коротка відповідь - за допомогою якісно зробленого лістингу, тобто предметного фото для реклами. У поняття професійно-розроблений лістинг входить в тому числі і портфоліо виробів, предметка, виконана на високому технічному та творчому рівні. Якщо даний товар затребуваний на ринку і ви його зі знанням справи уявляєте потенційному покупцеві, у вас є шанси на успіх, тобто на вдалі продажі і прибуток.

Ознайомитись з приблизними цінами на предметну зйомку можна за цим лінком: предметка львів ціни