Menu 3 not found!Menu 4 not found! Фуд-фото: пекарня "Хлібні історії", Львів - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Фуд-фото: пекарня "Хлібні історії", Львів


Фуд-фото: пекарня

Фуд-фото: пекарня "Хлібні історії", Львів

Серія фото для оформлення сайту мережі пекарень "Хлібні історії". 

Для зйомки фуд-фото наша студія має усе необхідне обладнання, фони, світло та програмне забезпечення. Зйомку фуд-контенту проводимо як в нас, так і на території замовника. В даному випадку фотозйомка проводилась безпосередньо на виробництві, так було дуже зручно для всіх. Фуд-фотографія як жанр фотозйомки допомагає вам розвивати свій бізнес, успішно продавати товари не тільки у Львові, а й в регіонах. Така предметка має бути смачна - так, щоб глядачу захотілося з'їсти вашу їжу через фото. 

Здається, усе просто: розклади їжу на фоні і знімай. Але потім, коли ви переглядаєте готові фото їжі, ви бачите ті речі, які варто було б забрати чи навпаки, додати. Саме тому при фуд-зйомці ми приділяємо величезну увагу постобробці: десь треба "підсмажити" скоринку, десь забрати крихту, десь додати цукрової пудри чи заставити блищати краєчки піци. Звісно, ще під час фотозйомки ми використовуємо деякі суперсекретні хитрощі, про які я вам не скажу! :)

І в результаті ви як замовник отримуєте пакет різнопланових фуд-фото, які потім можете використовувати в наповненні сайту та акаунтів в соцмережах: інстаграм, фейсбук та різних майданчиках для продажу.