Menu 3 not found!Menu 4 not found! Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон


Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон

Предметне фото для реклами. Обробні дошки. Зйомка предметки для Розетки та Амазон

предметка львів

Виробник - sk-wood-manufacture.com

Фотозйомка для лістингу на Амазон, а також для більшості агрегаторів місцевого рівня, типу Розетки, зазвичай, включає в себе предметну зйомку з повною обтравкою (видаленням фону). Для першого фото видалення фону обов'язкове, для інших фото в лістингу допускається наявність фону.  Для більш успішного просування товарів на Амазон використовуються предметні фото з нанесенням інфографіки, яка демонструє харектеристики, а також переваги та особливості продукту. Також, великим плюсом вашої сторінки товару стануть іміджеві фото в інтер'єрі, з моделями, які використовують ваш товар і т. д.

Предметну фотозйомку для інтернет-магазину "Амазон" я б віднесла до розділу творчої рекламної зйомки, постановочної фотографії. Предметне фото, зроблене для цього сайту, має явно іміджеву складову. Одне найменування предмета потрібно сфотографувати в п'яти або в більшій кількості ракурсів, всі види товару зробити на білому (або нейтрально-сірому) тлі, у всіх можливих і необхідних положеннях, в тому числі з використанням підручних засобів і предметів, а також живих моделей. Само собою, в максимальній якості, щоб такі предметні фото прийняв для реклами Амазон чи Розетка. Завдання цікаве, складне, але здійсненне. І підтвердження тому - фотографії товарів від продавців, що виставляються на сайті Amazon.com, зроблені з моєю допомогою.

Як привернути увагу покупців на свій товар? Як звернути їх увагу на переваги саме вашого бренду? Коротка відповідь - за допомогою якісно зробленого лістингу, тобто предметного фото для реклами. У поняття професійно-розроблений лістинг входить в тому числі і портфоліо виробів, предметка, виконана на високому технічному та творчому рівні. Якщо даний товар затребуваний на ринку і ви його зі знанням справи уявляєте потенційному покупцеві, у вас є шанси на успіх, тобто на вдалі продажі і прибуток.

Ознайомитись з приблизними цінами на предметну зйомку можна за цим лінком: предметка львів ціни