UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Фото для інстаграм


Фото для інстаграм

Фото для інстаграм

Ця серія фото була створена для інтернет-магазину, в якому наша студія та наші друзі-відеографи замовляють дерев'яні коробочки для фото та відео матеріалів. Ці фото будуть використовувати виробники коробочок для просування своєї справи в Інстаграм та на сайті. А ми - з задоволенням даруватимемо нашим замовникам в обмін на усмішки :)

Наша студія займається професійною предметною зйомкою, тому ми можемо створити для вас оригінальний інста-контент для найкращого просування вашого професійного блогу, магазину чи особистої сторінки. Якщо ж ви хочете підкорити Instagram самостійно, але навичок фотографа не маєте, ось декілька порад, які допоможуть зробити ваш акаунт красивим та цікавим для інших користувачів.

1. Зацікавте користувача

Перш ніж робити фото, добре подумайте, чим ви хочете поділитися зі своїми підписниками. Завантажити просто красиве фото – цього мало. Зараз концепція не менш важлива за виконання. Тож придумайте оригінальну тему для свого профілю.

2. Головне - не кількість, а якість

Ретельно обирайте знімки. Не треба викладати усе підряд. Безліч фото з прожитого вами для, навряд чи зацікавлять користувачів, а от бажання відписатися від вас може викликати. Шукайте цікаві кадри, щирі емоції та оригінальні сюжети.

3. Використовуйте природне освітлення

Старайтеся фотографувати при денному освітленні, так як світло від ламп робить предметні фотографії жовтими і спотворює кольори. Якщо ж ви не можете обійтися без домашньої зйомки, на допомогу прийде додаткове освітлення, світловідбивач або біле тло.

4. Продумайте композицію

Запорука красивої інстаграм фотографії – правильно побудована композиція. З нею, зазвичай, у всіх виникають труднощі. Щоб навчитися вдало компонувати об’єкти, підпишіться на акаунти з красивими фото і регулярно переглядайте їх, аналізуючи, як і що зробив автор. А також багато фотографуйте. З часом ви навчитеся повторювати гарні композиції, а згодом – робити свої чудові інста-фото.

5. Піймайте фокус

Якщо ви фотографуєте декілька предметів, наведіть різкість на головний з них. Для цього достатньо тицьнути пальцем на потрібний об’єкт на екрані телефона.

6. Не стійте на місці

Не стійте на одному місці, шукайте цікаві ракурси. І забудьте про цифровий зум для предметки. Не лініться підійти своїми ніжками до об’єкта, який хочете зафіксувати на фото. Збільшивши зображення за допомогою цифрового зуму, можна втратити якість фото для інстаграм.

7. Ловіть тіні й силуети

За допомогою правильної композиції та освітлення, можна легко створити цікаві фотографії. Гра світла та тіні передає настрій фото та його емоції.

8. Протріть об’єктив

Це правило може здатися смішним, але саме не зовсім чистий об’єктив може псувати всю красу вашого фото. Іноді люди думають, що у них зламався телефон, бо всі знімки виходять розмиті, і поспішають купувати новий. Тому не забувайте протирати об’єктив. Завжди протирайте об’єктив!

9. Робіть багато кадрів

Не бійтеся фотографувати багато. Це раніше, коли знімали на плівковий фотоапарат, кожен знімок був на вагу золота. У наш час можна клацати затвором телефона, поки пам’ять на ньому не закінчиться. Робіть одразу декілька знімків, щоб потім із усього різноманіття можна було вибрати найкращий контент і опублікувати його.

10. Менше фільтрів

Спочатку, коли Instagram тільки ставав популярною мережею, усі масово ретушували знімки, використовуючи різноманітні фільтри. Зараз більшість користувачів викладають фотографії з хештегом #nofilter. Занадто відредаговані фото контент можуть втратити привабливість. Тому, користуючись фільтрами, будьте обережними. Не змінюйте першокрасу фотографії. Краще внести непомітні правки і зберегти природність знімку.

Користуйтеся нашими порадами, і не забувайте практикуватися щодня.

Фото інстаграм інста-контент предметка

Джерело: 1plus1.ua