Menu 3 not found!Menu 4 not found! Предметне фото: фотозйомка ювелірних виробів - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Предметне фото: фотозйомка ювелірних виробів


Предметне фото: фотозйомка ювелірних виробів

Предметна фотозйомка: фото для мережі ювелірних магазинів "Амфора" (Львів). Особливу увагу ми приділяли вставкам з дорогоцінних каменів і відтінку металу. Камінь мусить "світитися", а метал повинен мати правильний відтінок.  

Предметне фото ювелірних виробів

Коли мова йде про ювелірні прикраси, обробка фото і ретуш часто відіграють вирішальну роль в їх продажу. Ми спеціалізуємося на предметній фотозйомці та ретуші фото ювелірних прикрас для виробників і інтернет-магазинів.  У ретуш прикрас завжди включена чистка металу, корекція кольору,  ретуш каменів, віддзеркалень і відблисків. Можлива повна заміна каменів, кольорів. Ми не робимо штучні, пластикові кадри. Всі ювелірні прикраси після нашої обробки гарно і привабливо блищать, мають ясні форми без дефектів і якісні камені, постійні кольори і стиль по всьому каталозі. Ми готові обговорити проекти різної складності.

Що стосується предметної фотозйомки , то тут, можна заявити - те, як людина подає свій товар, визначає, чи куплять товар в цьому магазині, чи ні. У наш час інтернет став основним засобом торгівлі, і речі все частіше купуються через інтернет-магазини. Професійна зйомка додасть шансів на успішну операцію. Якщо Ви хочете зробити гідну рекламу Вашого товару, зверніться до команди професійних фотографів, і ми створимо якісне наповнення для вашого сайту. Предметна фотозйомка або предметне фото для реклами ваших товарів - правильний шлях до збільшення продажів.


Іноді предметну фотозйомку ще називають зйомкою для каталогу. В такому випадку об'єктами для професійної предметної зйомки будуть предмети побуту, продукти харчування, різні пристосування або гаджети, різний трикотаж або взуття, ювелірні вироби, годинники і будь-які інші предмети. Також католожна фотозйомка може проводитися за участю моделей. Особливо це стосується фотозйомки одягу і аксесуарів або ж для наочного показу яким чином використовувати даний прилад, пристрій або інший товар.

Ознайомитись з приблизними цінами на предметну зйомку можна за цим лінком: предметка львів ціни