UA | RU | EN | PL

Предметне фото для бізнесу: важка предметка. Клапани, ущільнення, гідравліка, втулки та інше цікаве залізяччя


Предметне фото для бізнесу: важка предметка. Клапани, ущільнення, гідравліка, втулки та інше цікаве залізяччя

Предметне фото для бізнесу: складна предметка. Клапани, ущільнення, гідравліка, втулки та інше цікаве залізяччя.

Важке! І як на будь-якому виробництві, оброблене різними змазками чи просто брудне. Довелося все протирати перед зйомкою, а потім ще "дочищати" на комп'ютері. Але гляньте, як гарно вийшло, новий сайт вже працює!

Раз, два, три... почали!
Саме так ми відзняли серію відеороликів та великий пакет фото для оновленого сайту компанії NAK.
У швидкому темпі, за цілковитого сприяння керівництва та колективу, постійно на зв'язку :) Результат — маса фото для заповнення категорій і пакет іміджд-фото для слайдерів. Публікувати буду частинами. В цій - красиві блискучі детальки на білому фоні, назви і призначення яких я тепер знаю :)

Кілька фото я так і залишила: до і після. Багато було роботи як під час зйомки, так і при обробці. Зйомку довелося проводити на виробництві, для цього ми обладнали фотозону, привезли світло, різне обладнання та все необхідне. Дрібні деталі нам приносили в офіс, а важкі речі ми ходили фотографували на виробництво, куди перенесли фотозону після "офісної" зйомки. 

Якщо вам потрібна якісна предметка на білому чи будь-якому іншому фоні, звертайтесь. Ціни на предметку можна подивтися тут: предметка ціни