UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Предметне фото. Радіодеталі. Мікрозйомка, макрозйомка


Предметне фото. Радіодеталі. Мікрозйомка, макрозйомка
Мікрозйомка, макрозйомка, предметне фото для реклами радіодеталей.  

Для створення таких фотографій використовується дуже багато різної фототехніки і пристосувань. Фотографії проходять ретельну пост-обробку в фоторедакторах для точної передачі форми. кольори, фактури і так далі.
Люди купують очима і це не секрет! Предметна фотозйомка радіодеталей та інших предметів невеликого розміру - серйозна та відповідальна справа, тому фото повинні бути якісні, чіткі. Для цього й існує макрозйомка та мікрозйомка — з нашої сторони "працює" фодаткове обладнання (світло, макрокільця та об'єктиви) та руки фотографа.

Додатково можемо сформувати папку зі зменшеними фотографіями, до яких застосовуємо додаткову корекцію: обмеження "ваги" фотографій, збільшення тональної різкості, накладання логотипу. Все це робимо для того, щоб отримані фотографії з Вашої предметне фото було легко завантажити на Ваш сайт і щоб вони без проблем відкривалися на комп'ютерах Ваших потенційних клієнтів.За бажанням замовника ми можемо провести предметну фотозйомку на території замовника або взяти продукцію до себе і після зйомки доставити назад. 

Ціни