UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Упаковка для їжі: предметне фотозйомка


Упаковка для їжі: предметне фотозйомка

Упаковка для їжі: предметне фотозйомка

Вирізати чи не вирізати?
Якщо ви запускаєте інтернет-магазин, де вам потрібно швидко і якісно наповнити сайт товаром, тоді однозначно - ні. Ми вміємо зробити білий фон (або іншого кольору) без зайвих зусиль - чистий і правильний. Або, навпаки, нейтральний, зі спокійними сіруватими переходами. Якраз у цьому розділі предметки можна прослідкувати за цим.
Це фото - зразок такої роботи. Бачите тіні під дном коробочок? Природні тіні додають предмету необхідного об'єму, при цьому фон вичищений, але не "вбитий".
Крім того, значний відсоток фото потрібно зробити для інстаграм-блогу — там інша специфіка зйомки і інші задачі, але такий рекламний контент також потрібен.

Для сайту не обов'язково робити фото на білому фоні. Дуже часто замовники просять зробити предметну фотзйомку на сірому (темному чи світлому) фоні, а також із дзеркальним відображенням предмета. Для цього маємо все необхідне. Предметка - це не тільки один предмет на білому фоні. Це також зйомка групами предметів: для ілюстрації категорій товару, для порівняння розміру однотипних товарів.