UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Предметне фото. Взуття


Предметне фото. Взуття

предметне фото для реклами предметне фото для реклами

Взуття для жінки - це предмет гордості. Від того, що на її ніжках, залежить все в житті - самопочуття, настрій, рівень доброти і чуйності ... Тому так важливо купувати дійсно якісну оригінальне взуття, якого більше не буде ні в однієї подружки. Щоб досконало передати кожну модель, і щоб взуття добре продавалося, потрібно якісне предметне фото

Наше завдання на предметну фотозйомку взуття:
- Зробити серію фото взуття для інтернет-магазину жіночого взуття і для взуттєвого каталогу.
- На фотографіях чітко показати форму і якість взуття.
- Всі фотографії повинні бути однотипними.
- На зйомках працювати швидко, але ретельно і акуратно, за знімальний день зробити максимум якісних кадрів з предметним фото взуття.

Предметна фотозйомка взуття для інтернет-магазину і каталогу. Жіноче взуття: туфлі.
Так само якісно виконаємо предметну фотозйомку взуття на ваше замовлення!

Предметна фотографія - жанр фотографії, що використовується в рекламі для демонстрації зовнішніх характеристик рекламованого продукту - його дизайну, конструкції і значущих елементів. Виходячи з завдання,  маємо знімки товару, предметів або асортиментних груп, об'єднаних в кадрі загальною композицією. Досягаються максимальні виграшні ракурси, які переконливо «говорять» про важливі функціональні властивості товару і його відмінності від конкурентної продукції.

Фото рекламованих об'єктів потрібні для буклетів, сайтів інтернет-магазинів, для періодичних видань, а також для каталогів і художніх альбомів, листівок, постерів і плакатів і т.д.

 83% рішень люди приймають, грунтуючись на візуальній інформації. У багатьох випадках фотографія в буклеті, каталозі, на плакаті є для клієнта або покупця єдиною можливістю оцінити всі достоїнства зображуваного предмета. Саме на підставі фотографії він робить для себе певні висновки, які в подальшому впливають на його рішення про покупку.

При необхідності використовується додаткове обладнання та спеціальні пристосування - предметний стіл, макрооб'єктив, поляризаційні фільтри, безтіньовий куб, різні джерела світла і кольорові фони. При зйомці предметного фото взуття фотограф обов'язково повинен прибрати відблиски і зайві відображення, підкреслити обсяг, глибину і фактуру предметів.

Специфічним напрямком в предметної фотозйомки є фудстайлінг. Фудстілісти - фахівці в області рекламної фотографії, здатні піднести продукти харчування в найвигіднішому світлі. При цьому найчастіше малопривабливі натуральні продукти замінюються на пластикові і воскові муляжі, обробляються спеціальними складами для додання соковитості і блиску, рідини замінюються на схожі зовні, але більш підходящі фотографу за своїми якостями.

Ціни на предметну фотозйомку