Menu 3 not found!Menu 4 not found! Рекламна зйомка промислового об'єкту: вироби з металу - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Рекламна зйомка промислового об'єкту: вироби з металу


Рекламна зйомка промислового об'єкту: вироби з металу

Рекламна зйомка промислового об'єкту: вироби з металу

Наша команда приїхала у Стрий, щоб зробити серію відеороликів та фотосесію для ПП "Форостина". Підприємство запускало новий сайт, і фотографії та відео були потрібні також нові та професійні, на відміну від попередніх зйомок, які вони пробували робити своїми силами. Вийшов чудовий пакет іміджевих фото, а крім того — чудова рекламна підбірка предметних фотографій для каталогу товарів, які пропонує виробник. 

Складність в роботі з промисловими об'єктами полягає в тому, що це зазвичай габаритні приміщення з великим обладнанням. Верстат не можна просто взяти і переставити через те, що на нього погано падає світло; повернути його теж не вдасться. Тобто фотографу доводиться працювати тільки з тим що є, шукати цікаві, навіть художні моменти в досить прозаїчних предметах і процесах.

Промислова рекламна фотозйомка може бути використана для брошур, рекламних буклетів, каталогів, для наповнення сайту компанії або навіть для внутрішнього застосування.

Зазвичай виконується серія знімків, в яку входять:

  • панорамне фото будівлі та прилеглих територій
  • фотозйомка основних етапів виробництва і обладнання
  • фотографії сировини, матеріалів виробництва
  • фото готових виробів і їх частин
  • фотографії працівників під час роботи

В результаті професійної роботи фотографа виходить ряд знімків, які в загальних рисах розповідають клієнту про роботу виробництва компанії. Їх, як вже говорилося, можна використовувати з різними цілями, але головне те, що вони створюють єдиний образ компанії, без якого дуже складно рости, розвиватися і розширювати клієнтську базу.