UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Рекламне фото. Предметне фото. Дверна фурнітура.


Рекламне фото. Предметне фото. Дверна фурнітура.

Для створення фото на білому фоні, без зайвих тіней і переходів фону, використовується дуже багато різної фототехніки, фонів та засобів. Кожне рекламне фото проходять ретельну постобробку в фоторедакторах для точної передачі форми. кольору, фактури і так далі.
Предметна фотозйомка дверної фурнітури та інших предметів середнього розміру - важлива справа, тому фото повинні бути якісні, чіткі. Кожну дрібничку має бути видно - це важливо для замовника та вашого потенційного покупця. Для цього й існує предметне фото — з нашої сторони "працює" фодаткове обладнання (світло, макрокільця та об'єктиви) та руки фотографа. Також важливо, щоб відтінки кольору були добре передані в рекламному фото, особливо для фурнітури: одна ручка може бути темно-бронзова, інша — світлого бронзового відтінку. Треба передати це досконало.

Додатково можемо сформувати папку зі зменшеними фотографіями, до яких застосовуємо додаткову корекцію: обмеження "ваги" фотографій, збільшення тональної різкості, накладання логотипу. Все це робимо для того, щоб отримані фотографії з Вашої предметне фото було легко завантажити на Ваш сайт і щоб вони без проблем відкривалися на комп"ютерах Ваших потенційних клієнтів.
За бажанням замовника ми можемо провести предметну фотозйомку на території замовника або взяти продукцію до себе і після зйомки доставити назад.

Предметна фотозйомка. Ціни.