UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Рекламне фото: чоловічий гаманець


Рекламне фото: чоловічий гаманець

Предметна фотографія - жанр фотографії, що використовується в рекламі для демонстрації зовнішніх характеристик рекламованого продукту - його дизайну, конструкції і значущих елементів. Виходячи з завдання, Ви робите знімки товару, предметів або асортиментних груп, об'єднаних в кадрі загальною композицією.

Рекламне фото: чоловічий гаманець. Досягаються максимальні виграшні ракурси, переконливо «говорять» про важливі функціональні властивості товару і його відмінності від конкурентної продукції.

Фото рекламованих об'єктів потрібні для буклетів, сайтів інтернет-магазинів, для періодичних видань, а також для каталогів і художніх альбомів, листівок, постерів і плакатів і т. Д.

 83% рішень люди приймають, грунтуючись на візуальній інформації. У багатьох випадках фотографія в буклеті, каталозі, на плакаті є для клієнта або покупця єдиною можливістю оцінити всі достоїнства зображуваного предмета. Саме на підставі фотографії людина робить для себе певні висновки, які в подальшому впливають на рішення про покупку.

Рекламне фото: чоловічий гаманець

При необхідності використовується додаткове обладнання та спеціальні пристосування - предметний стіл, макрооб'єктив, поляризаційні фільтри, безтіньовий куб, різні джерела світла і кольорові фони. При зйомці фотограф обов'язково повинен прибрати відблиски і зайві відображення, підкреслити обсяг, глибину і фактуру предметів.

Рекламне фото особливо популярне для інтернет-магазинів
Фотозйомка одягу, взуття, побутових предметів і будь-яких інших товарів максимально затребувана в останні роки. Це пов'язано зі стрімким розвитком інтернет комерції. Так як конкуренція в Інтернеті величезна, перевагу отримують магазини надають відмінну візуальну складову - предметні фотографії.

Предметна фотографія отримала своє велике застосування в сфері продажів одягу і взуття, техніки, інвентарю, комплектуючих і багатьох інших товарів. Найбільш популярним видом Рекламне фото є ​​товари щоденного використання і продукти харчування.