Menu 3 not found!Menu 4 not found! Іміджева зйомка гаманців Haliff - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Іміджева зйомка гаманців Haliff


Іміджева зйомка гаманців Haliff

Іміджева зйомка гаманців Haliff


[☀️] "У мене є власна справа, є товари, магазин, але нема хороших фото" - з такою фразою приходять до мене мої замовники.
У більшості випадків я задам замовнику низку стандартних запитань і почну роботу.
[❔] А чи бувають такі сфери діяльності, у яких класичне предметне фото не потрібно? Як не дивно, бувають.
[✴] Це не означає, що товар не треба знімати зовсім. Це лише говорить про те, що товар складний, і звичайна фотографія "як на паспорт" не буде продавати достатньо ефективно (або навіть зіпсує враження про товар) - таке буває, коли річ використовується в поєднанні з чимось іншим: деталями інтер'єру, наприклад. От уявіть собі вбудовану посудомийку, зняту з усіх боків на білому фоні, і жодної фотографії в інтер'єрі кухні. Чи складний величезний прес для тиснення фольгою. Чи мотор до автомобіля. Так, ці фото потрібні, але головними їх на сайті не ставлять, оскільки покупцеві важливі в першу чергу характеристики товару, а вже потім - дизайн.
Тоді я пропоную так звану іміджеву зйомку як доповнення до класичної.
Товар фотографуємо в інтер'єрі або в тому середовищі, у якому його зазвичай використовують, акцентуючи увагу на основних характеристиках моделі, а також зовнішній привабливості товару.
В такому випадку добре в кадр дати людей: сім'ю, робітників заводу чи автомайстра.
Додатково до пакету іміджевих фотографій я рекомендую знімати промо-ролики для кожного продукту: показувати, як він працює; який він зручний/швидкий/надійний/тихий/блискучий і т.д.
В кожному окремому випадку буде інший "рецепт". Приходьте до мене на предметну фотозйомку чи консультацію, і я вам допоможу)) фотодлябізнесу, предметнефото, productphoto, ecommercephotography, commercialphotography, фото реклама, предметне фото львів, реклама львів, subjectphotography, предметний фотограф, фотографльвів, предметка, предметноефото[