UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Рекламне фото. Іміджева фотографія: ділові костюми


Рекламне фото. Іміджева фотографія: ділові костюми

Чоловічий костюми потрібно обирати відповідно до вашого статусу, вимог і особистих даних. Вишукані та якісні костюми потрібно замовляти у професіоналів своєї справи. Ательє Романа Даниліва "Rose"— це саме те місце, де ви знайдете СВІЙ костюм. Уважний до деталей дизайнер допоможе з вибором тканини, фасону, порадить і пошиє саме такий одяг, який вам потрібен. Я, як фотограф, намагалася передати спокійну вишуканість авторського одягу, і вважаю, що мені це вдалося. Рекламне фото для наповнення сайту говорить саме за себе. Для такої рекламної фотозйомки у нас є вся необхідна техніка, фони, освітлення. Також маємо можливість виїжджати за межі Львова, як ми це робили, фотографуючи Бетоль в Стрию (Предметне фото: будівельні матеріали. Бетоль. Пінобетон. Газоблок.)

Фото для бізнесу обов'язково включає в себе предметну фотозйомку (на білому, нейтрально-сірому чи іншому фоні) або без фону (з вирізанням). Але найкраще, коли фоном служить інтер'єр вашого приміщення - чи це магазин, чи ательє одягу, чи виробництво. 

Ціна на предметне фото залежить від характеру замовлення. Параметри, що впливають на вартість предметної зйомки :

- кількість предметів або ракурсів (кожен новий ракурс оцінюються як окреме фото)
- зовнішні параметри виробів (схильність до віддзеркалення потребує особливої обробки рекламного фото. Також складніше обробляти рекламне фото, на якому знято виріб з велюру, оксамиту чи замші. Дуже складна задача - знімати білий чи прозорий предмет на білому фоні, але ми робимо це найкраще: Предметне фото: посуд, тара.)
- індивідуальні вимоги та побажання до обробки

Рекламне фото. Одяг. Костюми.