UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Магазин "Мережка" та іміджева предметка. Рекламне фото Львів


Магазин

Предметна фотозйомка потрібна не лише тоді, коли ви запускаєте інтернет-магазин, а й тоді, коли ви хочете розвивати свій бізнес у соціальних мережах, а також вигідно представляти себе на ринку серед інших конкурентів.

Замовляючи пакет предметного рекламного фото, ви дбаєте про свій бізнес — тому що ви отримуєте різноманітний матеріал для публікації: у Facebook, на сторінці Instagram, на різних новинних розділах вашого сайту.

У майбутньому Ви маєте можливість привітати своїх покупців чи клієнтів гарною листівкою з сюжетом, знятим у вашому магазині. Ви отримуєте повний пакет фото для забезпечення всіх цілей, які будуть в майбутньому збільшувати вам продажі.

У магазині "Мережка" ми знімали різні товари в першу чергу для наповнення категорій сайту. Окрім того власники магазину отримали велику підбірку для регулярної публікації в Instagram, а також для розділів "Контакти" та "Доставка" на сайті.  Це була незвичайна предметна фотозйомка: там не було білого фону, ми не знімали чітко кожен предмет. Ми створювали композиції з товарів, які наявні в магазині.

Рекламна предметна фотозйомка — це своєрідний підвид іміджевої зйомки, який призначений показати красу товару або різних його комбінацій. Особливо це стосувалося мережива, ниток, тканин та аксесуарів для вишивання та вязання. Фотограф повинен бути ще й трошки дизайнером, щоб мати змогу розкласти предмети на поверхні так, щоб вони гармонійно підходили один до одного і не вибивалися з композиції.

Я думаю, ми досягли цього ефекту, оскільки на Instagram-сторінці магазину щоразу додається підписників, а продажі очевидно ростуть.