Menu 3 not found!Menu 4 not found! Рекламне фото, предметне фото. Запчастини до мобільних телефонів, захисна плівка, чохли, акумулятори та ін - znymky.com
UA | EN |
fb ig tw

Рекламне фото, предметне фото. Запчастини до мобільних телефонів, захисна плівка, чохли, акумулятори та ін


Рекламне фото, предметне фото. Запчастини до мобільних телефонів, захисна плівка, чохли, акумулятори та ін

Якщо ви збираєтеся відкрити інтернет-магазин, вам безсумнівно знадобляться якісні зображення пропонованих товарів для залучення клієнтів. Найкраще, звичайно ж, довірити це завдання професійному фотографу з багатим досвідом предметної фотозйомки.

Ніхто не знає ваш товар краще, ніж ви самі. При цьому, фотосесія - відмінна можливість побачити сфотографований об'єкт в новому світлі, який може здивувати навіть вас.

Знімок - це всього лише початок. Обробка фотографії дозволяє поліпшити якість знімка для реклами та бізнесу, видалити дефекти і дрібні недоліки. У разі фотографій, призначених для завантаження на сайт, перший і необхідний етап обробки - задання однакового розміру.

Постарайтеся помістити об'єкт зйомки в природні для нього умови. Це допоможе потенційному покупцеві подумки уявити ваш товар в своєму повсякденному житті. Додаткові предмети можуть також допомогти підкреслити переважні риси товару. Наприклад, якщо ви продаєте годинник, зробіть знімок годинника на руці. Якщо ви фотографуєте подарункову книгу, покладіть її на журнальний столик поруч з невеликою фруктовою вазою. Для зйомки прикрас або предметів одягу в природній обстановці, бажано зробити хоча б один знімок предмета на моделі. Таким чином, потенційний покупець зможе подумки приміряти предмет на собі, а ви отримаєте можливість підкреслити характеристику вашої цільової аудиторії.

Якщо товар доступний в різних варіантах, покажіть його покупцям у всій красі! У багатьох інтернет-магазинах товар представлений в єдиному екземплярі з написом «також є в кольорах: синій, червоний і фіолетовий». Поєднання різнобарвних продуктів на одній фотографії додасть зображенню більш насичений і жвавий характер і допоможе підкреслити привабливість товару. Як то кажуть, краще одне предметне фото, аніж тисяча слів.

А якщо ви звернетеся до нас, ми без проблем зробимо цю роботу за вас. Вартість предметного фото на фоні коливаєтьс залежно від кількості предметів та термінів виконання, з актуальним прайсом можна ознайомитись у розділі

Предметна фотозйомка. Ціни.