UA | RU | EN | PL
fb ig tw

Фотограф нерухомості Львів. Приватний будинок.


Фотограф нерухомості Львів. Приватний будинок.

Фотограф нерухомості Львів. Приватний будинок.

Фотограф нерухомості потрібен не тільки тоді, коли ви продаєте будинок чи квартиру. Для цього вам не обов'язково бути ріелтором чи маклером. Гарні фотографії нерухомості потрібні також фірмам, які займаються ремонтом чи дизайном, а також будівельним організаціям. Професійна фотозйомка інтер єру допоможе вам знайти клієнтів та залучити інвесторів у свій бізнес; продати будинок чи квартиру; дистанційно показати замовнику, на якому етапі перебуває ремонт чи будова. 

Наша команда вміє якісно зняти ваш будинок, а також делікатно відретушувати фото, якщо для цього буде потреба. 

Інколи фотографії квартири чи будинку треба додати "журнального" глянцю: підкреслити сонечко і хмари на небі, висвітлити затінені місця, забрати рефлекси з вікон. 

А інколи замовник просить "агресивну" ретуш (і часто це виправдано): прибрати зайві електричні дроти, підчистити плями на фасаді, замалювати траву, яка виросла з бруківки, змінити колір даху, який поіржавів від старості. Особливо це стосується фото офісів та складських приміщень, які компанія планує використовувати на своїй інтернет-сторінці. 

Тому фотограф для вашої нерухомості повинен враховувати всі ці нюанси навіть не під час, а ще до зйомки, на етапі попереднього обговорення.

Фотограф нерухомості Львів. Приватний будинок.