UA | RU | EN | PL

Фото інтерєру. Послуги рекламної фотозйомки приміщення. Львів, промислова фотозйомка, склади


Фото інтерєру. Послуги рекламної фотозйомки приміщення. Львів, промислова фотозйомка, склади

Фото інтерєру. Послуги рекламної промислової фотозйомки приміщення. Львів, склади

Робота фотографа над промисловою рекламною фотозйомкою починається зі знайомства з самим виробництвом. Приміщення для фото потрібно обійти як мінімум один раз, звичайно, в супроводі когось із співробітників з метою безпеки. Під час цього обходу фотограф звертає увагу на ключові етапи роботи виробництва і на основні процеси, шукає цікаві види і ракурси приміщення. Це необхідно для створення цілісного образу підприємства, як в баченні фотографа, так і в подальшій серії фото інтер єру.

Складність в роботі з промисловими об'єктами полягає в тому, що це зазвичай габаритні приміщення з великим обладнанням. Верстат не можна просто взяти і переставити через те, що на нього погано падає світло; повернути його теж не вдасться. Тобто фотографу доводиться працювати тільки з тим що є, шукати цікаві, навіть художні моменти в досить прозаїчних предметах і процесах.

Промислова рекламна фотозйомка може бути використана для брошур, рекламних буклетів, каталогів, для наповнення сайту компанії або навіть для внутрішнього застосування.

Зазвичай виконується серія знімків, в яку входять:

 

  • панорамне фото будівлі та прилеглих територій
  • фотозйомка основних етапів виробництва і обладнання
  • фотографії сировини, матеріалів виробництва
  • фото готових виробів і їх частин
  • фотографії працівників під час роботи

В результаті професійної роботи фотографа виходить ряд знімків, які в загальних рисах розповідають клієнту про роботу виробництва компанії. Їх, як вже говорилося, можна використовувати з різними цілями, але головне те, що вони створюють єдиний образ компанії, без якого дуже складно рости, розвиватися і розширювати клієнтську базу.

Промислова рекламна фотозйомка в нашому портфоліо

Якісну промислову  фотозйомку інтерєру завжди відрізняє частка художності і естетики. Такі знімки завжди виглядають більш живими і привабливими. У них акцент може бути зроблений на масштабності, технологічності або, наприклад, екологічності виробництва.